Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 103/54-es vérnyomás nagyon...

103/54-es vérnyomás nagyon alacsonynak számít 9hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat hányok, de utána mindig pótolom a folyadékot.. Kávét néha napján tudom csak meginni. Úgy érzem, enni hiába eszek, mert 1-2 óra múlva kihányom. :/ Felkelés után kesudiót ettem, olvastam, hogy csökkenti a hányingert, de az sem maradt meg bennem. Nem akarok dokihoz menni, nehogy elkapjak valami más betegséget és még rosszabb legyen a helyzet... Ki mit tenne? Ha veszélyes lehet ez is, akkor elmegyek, nem kockáztatok, csak nem tudom mi a normális és mi nem. Nővérem azt mondta, hogy ő is majdnem minden nap hányt.. De én minden nap többször is.

2020. febr. 24. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig kell a sok folyadék és egy kis séta, mozgás is segíthet! Próbáld ki a colat, nekem bejön, sokszor vagyok rosszul én is! 10 hetes vagyok..
2020. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A rosszúl léttel nem nagyon lehet mit kezdeni. Lehet próbálni a colát a hideg folyadékot kinek mi válik be. A vérnyomás addig nem gond amíg jól érzed magad vele nekem 90/60 A vérnyomásom kapom is a megjegyzéseket hogy élek e még. Én így érzem jól magam más pedig már elájul.(nálam a 120/60as vérnyomás már magasnak számít én akkor a falat kaparom úgy fáj a fejem).
2020. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem alapvetoen is alacsony volt de a terhessegem elejen 70/40-nel eltem. (Kave utan ennyi :D) Szornyu volt!! De az orvosok annyit mondtak ra, hogy oruljek, hogy alacsony.. hiaba panaszkodtam, hogy egy mosogatasnal is meg kell allnom ledolni mert kb elajulok. A 13-14. hettol kezdett javulni... beallt kb 100/60-ra amivel teljesen eletkepes vagyok mar :) bar igy is van 1-1 nap amikor alacsony...
2020. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80/50 volt a vernyomasom a terhesség elején , kávét kellett innom , azóta normalizálódott most 100/60 körül van , ennyi volt átlagban terhesség előtt is. A rosszúlléttel nem nagyon tudsz mit kezdeni, a folyadékpótlás fontos , akkoris ha kihányod ,mert valamennyi akkoris felszívódik belőle. Én egyetlen egyszer hánytam eddig ( most vagyok 22 hetes ) ,de nekem a gyömbér tea segített :)
2020. febr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Normális ez a vérnyomás. Végig ilyen lesz.
2020. febr. 25. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kicsit megnyugodtam. :) Az az érdekes, hogy terhesség előtt 90-100 volt a nyugalmi pulzusom és az most sokkal jobb, 80-ra lement. Viszont sokszor érzem azt, hogy bármikor el tudnék ájulni. Remélem elmúlik a 12. héten a hányással együtt.
2020. febr. 25. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!