Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hepinet Jànos kórhàz, mennyire...

Hepinet Jànos kórhàz, mennyire futószalag szerű a genetikai ultrahang vizsgàlat?

Figyelt kérdés
2020. febr. 25. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Delelott állami, délután maganrendelese ugyanabban a rendelőben.


Én az államon voltam és egyáltalán nem volt futószalag. Az allamira elvileg nem mehet be kísérő, ha Molnár dr van, ő valóban nem engedi be, de a többiek igen.


Szerintem nagyon embersegeek, magyaráznak, lehet kérdezni is.

2020. febr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SHARON TATE ***** válasza:

Magánban voltunk Baráth doktornő 19 éves gyakorlattal rendelkezik kedvesen nagyon figyelmesen végig magyaráz kitölti a félórát.nincs késés várakozás.

A képekből írnak videót amin mindig van film is. Klassz képek készülnek amiből egyet választható kinyomtatják.

Nekünk abszolút 5*élmény. Ott voltunk 12.hetin és 18.hetin is oda megyünk a köv uh-ra is.

2020. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SHARON TATE ***** válasza:
Magánban természetesen mehet család is vagy csak a partner.
2020. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a délutáni fizetősön voltam, csodálatos volt a bánásmód, odafigyelés, apró részletek minden tökéletes volt 👌
2021. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!