Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betegség terhesség alatt?...

Betegség terhesség alatt? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Jelenleg 17 hetes terhes vagyok, a terhesség legelején is meg voltam fázva, köhögtem, torokfájás, stb. Akkor abból kijöttem. 4 héttel ezelőtt azonban ismét sikerült megfáznom, amiből a torokfájás már elmúlt, de az orrom még mindig folyik. Más is járt így, hogy egy banális betegség ennyire elhúzódott? Van bevált trükk a folyamat felgyorsítására? Aggódom, hogy nehogy ezáltal könnyebb legyen az influenzás felülfertőződés esélye.

2020. febr. 25. 13:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Szedek napi 1000 mg C vitamint + a magzatvédő vitamint. Rendszeresen kezet mosok, fertőtlenítem a kezem, nem öltözöm lengén. Otthon próbálok minél többet pihenni. Mit lehet még ezeken felül tenni?
2020. febr. 25. 13:19
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség miatt is folyhat az orrod
2020. febr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz bakterialis, sajnos marad a sós vagy kamillas inhalalast, tea kombo. Em cukros is vagyok, tehat semmit nem is szopogathatok a kohogesemre, a gyogynovenyesek meg kimondottan nem hasznalnak... Egy mezes teat se ihatok. Inhalalas bevalt eddig nekem, de olyan eros ez a virus most, hogy mar napok ota nem hat. Az ido...
2020. febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hetek óta köhögök és folyik az orrom, a fiam mindig hazahoz valamit a suliból, gyógyszer nélkül pedig nem tudok meggyógyulni. Talán a tavasz segít.
2020. febr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is hetek óta beteg vagyok. Inhalálok salvus vízzel, gőzölöm a fejem kamillateával. Sokat teázom, sokat iszok. Sajnos csak szinten tudom tartani, néha kicsit jobb, de teljesen nem tudok meggyógyulni.
2020. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem az echinacea jött be. A cseppek alkoholosak, de van belőle olyan szirup is ami nem alkoholos (landzsas utifu plusz echinacea). Bár tény hogy az alkoholos sokkal hatékonyabb, de hat a terhesseg már csak ilyen 🙂 nekem a megfázásra a válaszom mindig az echinacea.
2020. febr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as van cukor mentes verbena cukorka. Az ugye gyogynovenyes, amire írod, hogy nem használ, de török nedvesitesre azért jó lehet.
2020. febr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Herbal Swiss nálam csodát tett.
2020. febr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. márc. 3. 08:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is volt, hogy hetekig szenvedtem a megfázás tüneteivel, mert vagy terhes voltam, vagy szoptattam. Aztán mikor meguntam, elmentem dokihoz, irt ki augmentint. Lehet szedni terhesség és szoptatás alatt is. Másnapra ketté vágta a tüneteket mindig. Nem lett a gyerekeknek semmi baja. Utólag csak azt bántam, hogy nem hamarabb mentem orvoshoz.
2020. márc. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!