Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudok tenni ha eléri a...

Mit tudok tenni ha eléri a koronavírus Magyarországot és még az első trimeszterben vagyok?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy a terhes nők is veszélyeztet csoportba tartoznak a koronavírus fertőzés szempontjából. Ha eléri Magyarországot, mit tudok tenni, hogy elkerüljem a vírust? Menjek táppénzre és maradjak otthon? Nagyon féltem a kisbabámat.

2020. febr. 26. 12:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem mész sehová és más sem hozza haza, akkor nem kapod el.
2020. febr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Mivel a levegőben terjed, teljesen kivédeni nem lehet. Ugyanazok az óvintézkedések szükségesek, mint influenza szezonban. Amúgy nem kell ennyire parázni tőle. Nagyobb a füstje ó, mint a lángja.
2020. febr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%

Éld az életedet. Moss gyakran kezet. Direktben ne menj fertőzött közelébe.

Kb ennyit tehetsz!

Attól h te tpre mész, még a férjed haza viheti.

A vizsgálatokra is el kell járnod, védőnőhöz stb.

Úgy sem tudod elzárni magad a vírus elől.....

2020. febr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
30%
Én táppénzre mennék a helyedben és nem nagyon mennék emberek közé.
2020. febr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
55%
Azért jól érezhetően jól működik a pánikkeltés.
2020. febr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Férjem is tud otthonról dolgozni ha már egyértelműen eljut hazánkba. Az utolsó válaszolótól szeretném megkérdezni, hogy ugyanilyen lekezelő lenne ebben a kérdésben ha az ő felesége lenne várandós az első gyermekükkel ????? Köszönöm szépen.
2020. febr. 26. 13:50
 7/25 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező itt kezdődik a tudatlanság. Azok pánikolnak, akiknek fogalmuk sincs a témáról.
2020. febr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Külföldi tudományos cikkeket olvastam ebben a témában, és ha te is tudnád, akkor vannak veszélyeztetett csoportok akiknél nagyobb százalékban lehet halálos kimenetelű ez a vírusos megbetegedés. Ezek között vannak az idősek és azok az időskorúak akiknek már gyengébb az immunrendszerük vagy ne adj isten még komolyabb betegségük is van (mint pl. a rák) és most olvastam, hogy a terhes nők is beleszámítanak ebben a csoportba mivel a várandóság a nőnek az immunrendszerét erősen befolyásolja és "terheli".
2020. febr. 26. 13:57
 9/25 anonim ***** válasza:
2020. febr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
És ha még túl is éli egy várandós nő akkor sem biztos hogy veszélyeztetni akarná a magzatát, vagy egy amúgy is megterhelő időszakban elkapni egy tüdőgyulladással járó megbetegedést ! Azért mert az ember szeretne elővigyázatos lenni és felelősségtudattal cselekedni mert van rajta kívül (most már) más is akire vigyáznia kell, nem minősít engem semmilyen módon, és pláne nem igazságos tudatlannak titulálni!
2020. febr. 26. 14:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!