Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányt szerettem volna mégis...

Lányt szerettem volna mégis fiú, hogy tudtátok ezt megemészteni akik hasonló cipőbrn vagytok?

Figyelt kérdés

Azok ne írjanak akik azt írják fő az egészség!

A házasságunk óta kislányt szeretne a férjem és én is, össze jött a 15. Héten megmondták hogy kisfiú. Nem tudtam szóhoz jutni , mire kiértünk a kocsiba bőgtem mint egy ovodás, aztán a férjem is elvolt szontyolodva , de biztatott hogy a lényeg az egészség. A férjem addig simogatta puszilgatta a hasam magától es ez megszünt utánna, mindíg én tettem oda a kezét. Ez is kegviselt hisz tudom nem adhattam meg neki amire vágyott.Elég nehéz lelki állapotban voltam egy pár hónapig , aztán mikor mozgolódni kezdett a pocakomban , kezdtem közelebb érezni magamhoz. Mondtam is nem lesz itt semmi gond hát úgy imádom már most. Aztán megszületett , tökéletes helyes kis egészséges baba lett. Első szerelem. Szégyeltem magam mindíg bocsánatot kértem tőlle sokat sírtam , hogy ilyen anyja van aki nem örül neki csak 99%osan. Aztán eltelt 1-2 hónap és elkezdtem valami űrt érezni, persze elnyomtam magamban de rájöttem miért. Mikor a férjem mondta , hogy esetleg egy másodikkal is próbálkozzunk, egyből éreztem mi az a hiány, hiába nyomtam el magamban és szerettem a kisfiam tudtam, hogy kell nekem egy kislány is. Belevágtunk a másodikba rá 1 évre. Most voltam 12 hetes és közölték 4D.s uh-n hogy kisfiú, mondtam lehetetlen az csak köldökzsinór lehet, de megmutatta az orvos és összetéveszthetetlen. Azóta olyan hideg vagyok, érzem hogy nem oké valami velem, mivel semmit nem érzek. Alapból is egy gyermeket akartunk, tehát a három szóba sem jöhet mikor viccelnek hogy majd a harmadik. De mi lesz így velem.. milyen anya válik így belőllem ha ezt a lány iránti vágyat nem tudom kiölni magamból. A férjem tegnap próbált belém lelket önteni, hogy ne aggódjak ugyanúgy szeret ettől stb , nem omlik neki össze a világ ettől, de ez is bennem van hogy én őt akarom megajándékozni élete legszebb dolgával és nem tudom.

Sokszor azt érzem megsem érdemlem az anyaságot, annyira próbálom nem éreztetni a fiammal is, de bűntudat bűntudat folyton mikor meglátok máshol vagy a családban egy kislányt. Éppen ezért hogy ne vegyen észre senki semmit legfőképpen a kicsikém ebből nagyon elkényeztetem. Lehet pszihológushoz kéne mennem?...


Szeretnék orvos nélkúl helyre rázódni, de annyi mindent kipróbáltam már, vágyok pár hasonló történetre akik kitudtak ebből keveredni és nincs űr bennük. Legfőképpen a hogyan érdekel.


2020. febr. 26. 15:42
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
82%

Fogadjatok örökbe egy cuki 15 éves ázsiai lányt.

Hidd el, a férjed imádni fogja!

2020. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Köszi, de én nem viccnek szántam sajnos .
2020. febr. 26. 15:46
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd bántásnak, de szerintem tényleg jó lenne, ha beszélnél egy pszichológussal, mert ezen a szinten ez már beteges. Még ha kifelé nem is mutatod, téged akkor is gyilkol ez az érzés.


Egyébként én is kislányra vágytam, borzasztóan. El se tudtam képzelni, hogy fiam legyen. Miután volt 2 korai vetélésem, elkezdtem azt érezni, hogy mindegy már, nem érdekes a neme, de gyermek nélkül nem akarok élni. Aztán amikor megfogant, egyszerűen éreztem, hogy fiú. Amikor megmondták az ultrahangon, hogy fiú, már nem is emlékeztem arra az érzésre, hogy én csakis lányt szeretnék. Borzasztóan szeretem a fiamat, és az az igazság, hogy nem bánnám, ha a tesó is fiú lenne majd :)

2020. febr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez szakemberre tartozik,már csak azért is, mert a normális embereknek irritáló olvasni a nem létező problémádról. Ha valakinek fizetsz érte nyilván meghallgatja. Amúgy szerintem gyerekvállalás előtt fel kellene nőni, mert bizony VAGY fiú lesz, VAGY lány, aki ezt nem tudja feldolgozni inkább ne szüljön.
2020. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
94%
ha így állsz hozzá akkor egy gyereket sem kellett volna vállalni
2020. febr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

Mi mind a háromnál fiút reméltünk - és lányok lettek.

A férjem el sem tudná képzelni most már, hogy nincs körülvéve három lánnyal! NAgyon élvezi, ahogy megjelenik bárhol a hölgykísérettel. :-D

2020. febr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
58%
Pedig három a magyar igazság, és egy a ráadás. Úgyhogy hajrá, ne add fel az álmod.
2020. febr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

Mit próbáltál annyi mindent? Igen, ha ennyire nem megy őket szeretni, valami alap problémád van a férfiakkal, amit majd a pszichológus feltár, ha rászánod az időt és pénzt. Úgyhogy önsajnálat helyett inkább arra koncentrálj, hogy ezzel a fiaid teszed tönkre, ezért menj el kikupálódni, és gyászold el, hogy az életed nem úgy alakult, ahogy akartad.

https://www.youtube.com/watch?v=8-PNmIl0fdo

2020. febr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Pedig de, a fő az egészség. Hidd el, ha átmennél azon, amin mi és sajnos még rengetegen, nem érdekelne a gyerekeid neme, csak hogy él, dobog a szíve, lélegzik, tud enni és inni, járni és beszélni. Nincs mit feldolgozni azon, hogy van 2 egészséges gyermeked.
2020. febr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Gondolhatjátok, ha tudom, ekkora zavart fog bennem okozni lehet nem vágok bele, de nem tudtam, és nem tudom vissza fordítani az ídőt akkor úgy éreztem, nem lesz gond ha mégsem lány normálisan láttam a dolgokat akkor mikor belekezdtünk, nem így alakult, nem jósnő senki, hogy ezt előre megmondjam milyen gondok jónnek a jövőbrn, de már vissza nem csinálnám! A fiam nem adnám senkiért, nem azzal van a bajom hogy ne szeretném . Azert remélem ez egyértelmű volt. Helyre akarok zökkenni tudom, hogy ez nem normális,de jelenleg nem tesz sok jót ha a segítség helyett mégnagyobb bűnt éreztettek velem.
2020. febr. 26. 15:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!