Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » ++ feherje a vizeletben....

++ feherje a vizeletben. Normal vernyomas mellett lehet toxemia?

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok. A vedono elegge ramijesztett...koraszulessel riogat. Cukor es genny nem volt benne, azt mondta, hogy nem fertozes... bar nincs is semmi bajom, legalabbis panaszom nincs. Emellett feszul es fajdogal a hasam idonkent...mas is volt igy? Termeszetesen reggel megyek orvoshoz de erdekelne hatha volt valaki igy...aztan kiderult, hogy vegul semmi baj..

2020. febr. 27. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ne aggódj! A védőnők tapasztalatom szerint vagy könnyelműek vagy túlparázósak. Nekem is így volt, de nem volt baj. Túlhordtam 6 nappal. A védőnő ki volt akadva, mert az orvos nem kért toxemia vizsgálatot és a végén, mert nem császározott meg, hogy betöltöttük a 40. hetet. Én bíztam az orvosomban!
2020. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj koszonom szepen! Remelem minden rendben lesz..
2020. febr. 27. 21:40
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Elsőnél toxémiás voltam.

20.héttől fokozatosan emelkedett a vérnyomásom. 20.héttől elkezdett lemaradozni, de igazán a 30.héttől volt látványos lemaradás. 34.héten borzalmasan felvizesedtem. De annyira, hogy a szememből is csak egy csík látszott. Ekkor kerültem be a kórházba szoros megfigyelésre. A vérnyomásom gyógyszer mellett is az egeket verte.

37+4 indítottak ekkor jelent meg a fehérje a vizeletben. Lányom bő 1 hónap elmaradással született - sorvadt babaként. 1 hetet volt a PIC osztályon. 1 éves korig jártunk fejlődésneurológiára. Most 5 éves egészséges.

2020. febr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Ez még nagyon nem jelenti a toxémiát. Nekem is ilyen volt a vizeletem kb végig. A védőnő szerint vmilyen gyulladás állt fenn a szervezetemben, a doki azt mondta nem mérvadó amit a védőnő csinál, mert ha hüvelyváladék kerül a vizeletbe fals eredmény születik.
2020. febr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Hat mar ram hoztak a fraszt igy is a sok rosszal amit mondtak..
2020. febr. 28. 10:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam is ez volt bár kicsit később . Aztán a 30. héttől már a cukortol az a WTO ív minden mással is tele van a vizeletem. Én is nagyon paraztam, de minden doki megnyugtatott, hogy ez normális. A biztonság kedvéért mérd azért a vérnyomásodat, de ha minden más rendben van , emiatt nem kell aggódnod.

Fertőzés miatt is lehet, mindenestre érdemes kontrolláltatni néha.

2020. febr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!