Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » H&m kismama farmer méretekben...

H&m kismama farmer méretekben segítenél?

Figyelt kérdés
Rendeltem már 40-est, most viszont már 42-esre lenne szükségem. De a webshopban szinte egy db 42-es sincs most. Van viszont olyan méretezésű, hogy s, m, l, xl stb. Mérettáblázatba úgy látom, hogy m-es kellene. Csak nekem nem logikus hogy a 42-es m-nek felel meg...aki vásárolt már, segítsen! 150 km a legközelebbi h&m üzlet.
2020. febr. 28. 08:35
 1/8 SHARON TATE ***** válasza:
83%

Szerintem XL-es kellene Neked.


Xs=34

S=36

M=38

L=40

XL=42

stb

2020. febr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Ha jól tudom, akkor a farmereket méretezik számmal, a jegginseket pedig betűvel. Ez azért fontos info, mert ugye a jeggings rugalmas anyag, kisebb kell belőle.

Én szeptemberben vettem a h&m-ben kismama jeggings-et, és míg a normál farmerből a 42-es éppenhogy jó lett volna, ebből az L-es nagyon kényelmes volt.

Ebből kiindulva szerintem jó a mérettáblázatuk.

2020. febr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Én is úgy tudom ahogy az első írta. Szerintem is akkor az XL kell.
2020. febr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2020. febr. 28. 12:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Debrecenben pl. Kismama farmerből M nél nagyobbat nem is lehet kapni..azthittem csak időszakos készlethiány , de hetek óta nézegetem és egyszerűen nincs kirakva nagyobb méret ,L -XL hordtam , most meg nemtudok magamnak nadrágot venni ,mert nincs 😀
2020. febr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 40-42es h&m farmerjeim vannak és a sztreccses nadrágom m-es. Vagy rendelj nagyobbat esetleg és varrónővel vetess be belőle ha nagy, nekem ez a taktikám általában :)
2020. febr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

36/38 -S

40/42 -M

Én így tudom :)

De hívd fel az ügyfélszolgálatot , ők tudnak segíteni a méretválasztásban , fel vannak nekik írva olyan a méretek is , ami a táblázatban nem szerepel! ( hossz, derékbőség, stb)

2020. febr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Xl-est rendeltem, hatalmas lett...szerintem ez alapján még az L-es is nagy lenne. Visszaküldöm.

Nem értem miért nincs értelmes mérettáblázat?

2020. márc. 3. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!