Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnál is így múlnak el a...

Másnál is így múlnak el a tünetek egyik napról a másikra? (9h)

Figyelt kérdés

Émelygés, hányinger, kis hasfájás. Aztán egyik napról a másikra elmúlt. Egyedül a mellfeszülés maradt, de az is enyhült.

9 hetes vagyok, majd 12 hetesre megyek a dokimhoz. Ilyennel nem akarom zaklatni.

Nem akarok parás lenni, de volt már egy vetélésem 7 hetesen.


2020. febr. 28. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Ez tényleg furcsa, hogy egyik napról a másikra elmúlnak a tünetek. Ha nagyon izgulsz, menj el orvoshoz, csináljon egy ultrahangot, hogy minden rendben van-e. Így nem kell még 3 hétig izgulnod!
2020. febr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, termeszetesen sokaknak elofordul, hogy hirtelen jelentkeznek a tunetek, aztan hirtelen elmulnak. Amig nem verzel, gorcsolsz, addig nem kell aggódni.

Az ultrahang pedig szinten nem olyan kivizsgalas, amit agyba-fobe erdemes vegezni, foleg korai terhessegnel meg arthat is. Szoval szerintem feleslegesen ne ultrahangoztasd a babát, ha már eddig egyszer voltal ultrahangon es ott mindent rendben talalt.

2020. febr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ilyen hirtelen múltak el a tünetek, majd hirtelen vissza is jöttek, nem volt semmi baj.
2020. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem elmúlt néha egy két napra aztán vissza jött és így tovább a 14 hétig. De még 3 hétig idegeskedni lehet nem a legjobb. Ha nagyon úgy érzed nem oké valami, menj el dokihoz.
2020. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem émelyegtem,nem hánytam csak baromira fájtak a melleim és 8-9hét körül egyik napról a másikra elmúlt teljesen. Én is megijedtem, de már tudom, hogy teljesen normális. 10 hónapos a kisfiam :)
2020. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kicsit megnyugodtam. Én is úgy gondolom, hogy felesleges uh-zni a baba miatt.

Mindent rendben talált a 9 hetesen. Volt szívhang, megfelelő volt a méret és már pici embrió mozgás is volt.

Nem kaptam most utrot se, csak a terhes vitamint, a magne b6-ot és d3 vitamint ajánlotta a doki!

2020. febr. 28. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is így ingadozott, volt, hogy napokig semmi, aztán másnap mintha fejre állítottak volna. Ha minden rendben volt az uh-n, és nem vérzel/görcsölsz, szerintem nem kell aggódnod.
2020. márc. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Tünetek még mindig semmi, de a mellem feszül, feszült vagyok és random bőgök :D

Remélem tényleg nincs gond! Számolom a napokat.

2020. márc. 3. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!