Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Epepangás miatti viszketésre...

Epepangás miatti viszketésre van valami?

Figyelt kérdés

2 hete viszketek, eddig egész elviselhető volt, de tegnap este már nehezen tudtam tőle elaludni, most reggel se nagyon tudom elterelni a figyelmemet... A tusolás segít, de csak addig, amíg víz alatt vagyok, krémeket próbáltam, de semmi.

Zöldséget pucoltam most is, és miközben fogtam a kést, a nyomási felületen elkezdett égni és viszketni... Olyan, mint amikor télen kint lefagy a kezed, és a melegben elkezd felengedni, emiatt duzzadtabbnak érzed, viszket és ég... :(

Egyébként az ALP 210 volt egy hete, a nőgyógyász azt mondta, ez nem is vészes. 35hkm



2020. febr. 28. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Befektetnek megfigyelésre (minden nap UH, NST, kétnaponta vérvétel), plusz Ursofalkot szoktak adni - ahol adnak bármit. Sajnos gyorsan is rosszabbodhat, akkor császár vagy indítás, de a 38. hét után nem szoktak várni (hacsak nem használ a gyógyszer, mert azért olyan is van). A helyedben újra elmennék vérvételre. Égő érzés pedig vizesedéstől is lehet.
2020. febr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az ursofalk segített. Kb már az őrület határán voltam annyira vakaróztam.
2020. febr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!