Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen máris hízásnak indulok?

8 hetesen máris hízásnak indulok?

Figyelt kérdés
3 éve lefogytam 40 kilot amit nagyon szepen tartottam is, az elmult fel evben szaladt ebbol vissza 5-10 kilo (+ - hol hiztam hol fogytam) 8 hetes terhes vagyok es a merlegre sem merek raallni mert kezd az osszes ruham kicsi lenni. Sajnos mindenhol, karban combban, igy ez tuti hizas. A par hete meg kenyelmes kabatom igencsak szuk lett mellben es uj nadragokat kellett vennem mert a regiek nem nagyon jonnek ram. Nem eszek tobbet mint eddig, sot igazabol kajara ra sem birok nezni. Mas is volt igy hogy ennyire az elejen mar hizott? Elvileg egy baba. Lelkileg eleg nehez ezt a novekedest feldolgozni

2020. febr. 28. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha rá sem bírsz nézni a kajára, mégis hízol, akkor valami nagy gáz van. Lehet, hogy vizesedsz. Menj gyorsan orvoshoz.
2020. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is híztam az első 10 hétben, bár tény én 49 kg-val indultam, de kb 3 kiló fel is szaladt. Sajnos elvetéltem... A hízás nekem igazából szerintem abból fakadt, hogy nem tudtam éjszaka aludni, volt, hogy 2 órát aludtam csak. Emellett állandó hányinger miatt még ha kevésnek is tűnt amit ettem, az mindig keksz, zsemle, kifli kenyér volt vagy valamilyen szénhidrát. A ruháim szörnyen szorítottak, ami elsősorban a puffadás miatt volt, nem pedig a felszedett 3 kilótól. Lehet nálad is a puffadás okozza. Első most a baba, bár nyilván ezt te is tudod. Igyál nagyon sok folyadékot, egyél sok zöldséget, illetve fehérjét tartalmazó ételt. Sétálj, mozogj amennyit bírsz. Majd szülés után lemegy az, ha 40 kilót le tudtál adni, akkor van nem kevés akaraterőd sikerülni fog. Figyelj ezentúl is az étkezésre de ne sanyargasd magad emiatt. Boldoz babavárást és egészséges kisbabát kívánok nektek!
2020. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csinaltass egy hormonos vervetelt, amikor indokolatlanul hiztam ugy h nem zabaltam nekem pajzsmirigyalulmukodes volt, amint beallitottak, abbamaradt a hizas.
2020. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez pajzsmirigy gondnak hangzik
2020. febr. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kevesebbet ettem,mivel allandoan hányingerem volt,viszont kevesebbet mpzogtam,nem volt eröm és állandoan aludtam voln.. mindenhol puffadt voltam ,feszült a mellem az is megvolt duzzadva,székrekedésem is volt. Abortusz után pár nappal 3kiloval kevesebb voltam. Majd megszünt a mellfeszülés,nem vizesedtem,tudtam wczni.
2020. febr. 29. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességemnél ez volt. Az első harmadban híztam a legtöbbet, aztán lelassult , majd a végére megállt. Ugyanúgy ettem ahogy terhesség előtt . Nem tudom mi volt az oka.

Viszont valóban a puffadás miatt is szoríthat a nadrág, illetve a mellek növekedése is normális.

2020. febr. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Gratulálok a nagy mennyiségű fogyáshoz és a babához is. Nem fog 40 kiló felmenni, főleg ha vigyázol. A stressz viszont ártalmasabb.
2020. febr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7 kilot hiztam 😭😭😭 de kozben megvilagosodtam minaz oka ennek.... hat a baba project kezdete ota leszoktam a cigirol ami “mellekhatasa” a lelassult anyagcsere erre radobott meg egy lapattal a terhesseg is a mellem is nőtt, szoval kb meg is van a hizas oka. De hal istennek nagyon aranyos vedonot sikerult kifognom aki adott nekem egy diabetesz etrendet aminek segitsegevel kordaban tudom tartani a hizast
2020. márc. 4. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!