Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedett valaki ilyet terhesen?

Szedett valaki ilyet terhesen?

Figyelt kérdés

26 hetes vagyok. A 24 hetes cukorterhelésemen baktérium volt a vizeletemben, a fehérje és a crp értékem is magasabb volt.

A nőgyógyász azt mondta, hogy rendben van. De most 2 hét után éreztem, hogy csíp ha pisilek. Elmentem urológushoz, aki nem nagyon akart gyógyszert írni még ha nem muszáj, de elküldött vizeletvizsgálatra ami már jó lett. Már másnapra nem csípett ha pisiltem. Viszont írt urzinol tablettát. Valaki szedett ilyet? Hallottam, hogy vérbőséget okoz, nem nagyon akarom szedni csak ha nagyon muszáj.



2020. febr. 28. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha jól értem urulógus mondta, hogy szedd. Akkor még mi a baj? Ez egy gyógynövény tartalmú tabletta. Ha ennyire félsz szedj tőzeg áfonyát. Nem ettől születne meg előbb a babád...

Én a héten szinte végig panadolon éltem annyira fájt a fejem... És eszembe nem jutott kiirni ide, pedig annak szerintem sokkal több mellekhatása lehetne.

2020. febr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!