Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy később veszik csak...

Gyak.kérd. kérdése:

Lehet hogy később veszik csak észre az ikreket?!

Figyelt kérdés
6hetesen voltam az első uh-on .Nem az első gyerkőc de olyan fura volt a kép .Láttam az egy babit de amikor nézte tovább volt még egy ugyanolyan árnyék csak üresen lehet hogy iker lesz vagy ez nem valószínű? Eddig nem láttam ilyet
2020. márc. 5. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy nőgyógyász rengeteg 6 hetes terhességet látott ahhoz, hogy el tudja dönteni. Viszont ha tévedett mégis: 6 hetesen még nem vagy lemaradva arról, hogy mindenből kettőt vegyél :)
2020. márc. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a doki az első uh-n egyértelműen látta h 2 baba van. Elmondta h mindkét babánál van szívhang, de ez még nem jelenti azt h mindketten velünk maradnak.

Azért a doki ha gyanítaná h 2 baba van, szólt volna szerintem.

2020. márc. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!