Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozott valakinek problémát...

Okozott valakinek problémát az orgazmus miatti méhösszehúzódás ( első trimeszterben)?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok, álmomban volt orgazmusom, arra keltem,hogy feszül a méhem, és fáj. Nagyjából 1 percig tartott, végig feküdtem , lehet jobban aggódom ezen mint kellene. Orvosnál még nem voltam, jövőhéten megyek, vagy emiatt kellene most mennem? Semmi bajom, nincs vérzés, vagy barnázás, de már volt egy vetélésem 6 hetesen 1 éve. Amint elmúlt a fájdalom és felkeltem ittam egy magnosolvot. Lehet baj? Járt már valaki így?

2020. márc. 6. 06:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem


Pedig volt vérzésem is a 6. Héten.

10. Héttől nem voltunk eltiltva sem a szextől..

Még a szülés napján is voltunk együtt mindkét alkalommal

2020. márc. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én 8+3hetes vagyok de a múltkor mikor együtt voltunk nekem is volt ilyen orgazmus után nagyon nem volt jó érzés :/ sose voltam még ezelőtt terhes így sajnos nem is nagyon tudom hova tenni ezeket :/ de hát remélem nem lesz baj :)
2020. márc. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És neked is okozott ilyen méhösszehúzódást vagy bármilyen más kellemetlen érzést?
2020. márc. 6. 07:16
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 -es válaszoló, én is remélem. Drukkolok neked is,hogy ne legyen semmi baj. 😊
2020. márc. 6. 07:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerencsére, pedig én is féltem. Én felültem és összerándultam álmomból, annyira fájt. Azóta megszületett a kisfiam.
2020. márc. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg is őrültem volna az én libidómmal... nem volt semmi probléma egyik gyerkőccel sem a szex miatt (sem). 😊
2020. márc. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Huh, de jó! Köszi a válaszokat, megnyugodtam egy kicsit. Remélem velünk sem lesz semmi baj. 😍
2020. márc. 6. 08:05
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az egyik gyereknél volt ilyen (pedig sajnos volt libidóm), hogy orgazmus után még percekig görcsölt, úgyhogy ezért nem mertem kísérletezni, persze nekem is előfordult álmomban. Aztán a 12. héten mondta a doki, hogy a méhszájra lóg a méhlepény, úgyhogy ne szexeljünk. Aztán a 24. hét körülre már feljebb ment, akkor ez a probléma is elmúlt.
2020. márc. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy emiatt most ellátogassak az ügyeletre vagy várjam ki az időpontomat🙂.
2020. márc. 6. 09:39
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 7-9. héten nagy görcseim voltak egy percig orgazmus után, de aztán megszűnt. Szerintem normális jelenségről van szó.
2020. márc. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!