Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma volt NST vizsgálatom és...

Ma volt NST vizsgálatom és egyszer le esett a Babám szívhangja 52-re egy pillanatra. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Aztán egyből felugrott 140-ig néha magasabbra. Utána végig jó volt,140-152 között mozgott amikor pedig megmozdult a Pici akkor pedig felugrott. Már olyan ideges vagyok pedig kórházban vagyok csak senki nem mondd semmit Szerintetek?
2020. márc. 6. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Elmozdult arrébb :) ne parázz
2020. márc. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem kérdezel nem mondanak.
2020. márc. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kérdeztem!!! aki csinálta azt mondta hogy majd az orvos ki értékeli. Csak a dokit még nem láttam ezért akartam kicsit előtte tájékozódni

Elnézét!!!

2020. márc. 6. 10:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nagy baj van, akkor azonnal ott van a doki, téged meg már tolnak is be császárra, nem várnak a kiértékeléssel ha tényleg baj van.
2020. márc. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Eddig nem toltak sehova a szobában fekszen. Gondolom akkor nagy baj nem lehet
2020. márc. 6. 10:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Elmozdult a baba. 😊 Nekem a régi sztk-s géppel olyan is volt sokszor, hogy pirosan villogott a gép és szirénázott, mert elmásztak a lányok.
2020. márc. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha baj lenne, már műtenének. Az en nst-mre pl a szülésznő mondta, hogy ez nem tetszik neki. Jött a doki és mondta, hogy nem kell parázna, alszik, nézzünk egyet 10 perc múlva. Szoval ne aggódj, ha nagy a baj, akkor cselekednek.
2020. márc. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk szintén volt ilyen, de nekem nem el mozdult a baba, 3 perc múlva már jött az orvos, és vitt vizsgálatra, ultrahangra, aztán nst után 1 órával már az aneszteziológus kérdezte mit ebédeltem...



De ez nagyon változó. Ott nálam fájás is volt mellé, és 3x is Leesett a pulzusa.

2020. márc. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ha én ilyenen aggódtam volna, akkor már úsz lennék. 30 percig kellett volna folyamatosan mérni az orvos kérésére, de 2,5 órát voltam bent, mert folyamatosan elficánkolt és a gép vagy nem érzékelt semmit, vagy az én szívverésemre váltott. Ott volt a baba, teljesen rendben volt, de olyan kis fura pózba vágta magát és még el is forgolódott ha sikerült bemérni. Az hogy egyszer leesett 140-ről 50re azt is jelentheti, hogy mocorgott. Nyugi.
2020. márc. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szülőszobán nekem sípolt is a gép mert elmozdult a lányom. Szó szerint kiment teljesen oldalra 😀
2020. márc. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!