Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrica urens homeopátiás...

Utrica urens homeopátiás bogyó vagy olenum ricini D6? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék szoptatni.
2008. nov. 21. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, én a ricinus communist szedtem először, aztán a ricinust az utricával kombinálva, egyik nap ezt, másik nap azt, de mintha a csak ricinus jobb lett volna. Egyébként nem ezen múlik a szoptatás, hidd el. Ez csak neked egy kis plusz önbizalom, hogy te megteszel mindent, hogy legyen elég tejed. Az én babám most három hónapos és kb két hete hogy csak szopizik, eddig annyira fájt a mellem, hogy sokszor le kellett fejnem és üvegből adnom. És most már megy a szopi, pedig sokszor fel akartam adni. Tudom, hogy hülyén hangzik, meg amikor nem ment én is elküldtem mindenkit a francba ezért, de tényleg csak akarni kell. Ha bármi problémád van vele, ne add fel. Tarts ki, próbálkozz és menni fog! Sok sikert!
2008. nov. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy! Köszönöm a gyors választ! :)
2008. nov. 21. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!