Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam először nőgyógyá...

Tegnap voltam először nőgyógyásznál,2 pozitív teszt után, febr.3-8-ig volt menzeszem utoljára. Csinált hüvelyi ultrahangot, de csak üres petezsák volt sejthető. Szerintetek túl korán mentem? Lehet ebből még baba? 2 hét múlva kell visszamennem.

Figyelt kérdés
2020. márc. 11. 07:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

UM szerint tegnap voltál 5+1 hetes, az még nagyon korai ahhoz, hogy embriót lássanak, ráadásul az sem biztos, hogy pont félidőben fogant. Ne aggódj, ha minden rendben, 2 hét múlva már látni fogjátok a babát! :)


Szurkolok!

2020. márc. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató választ, nagyon nehéz lesz ezt a 2 hetet kibírni. Szerintem 15-17 körül foganhatott.
2020. márc. 11. 07:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nehéz, de légy pozitív! 😊

Írj majd, ha voltál dokinál!

2020. márc. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hét 5 naposan is csak egy szabályos petezsákot, és benne szikhólyagot látott. Félidőben fogant pedig, 28 napos ciklusnál. Ovuteszteltem, onnét tudtam. Nagyon aggódtam, mert ugye már majd 7 hetesen kellene lennie embriónak. Rá 3 napra elmentem újra ultrahangra, ott már 6 milliméter volt a babám, volt szivhangja is. A te terhességed még nagyon korai, az lenne a csoda, ha már lett volna embrió.
2020. márc. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál. Mivel első terhességem, valószínűleg túlparázom a dolgot. :) viszont az egy kicsit aggaszt h tegnap mikor vett hüvelykenetet, azt mondta van egy kisebb méhszájsebem, ami vérzett is, és írt fel klion D100 hüvelytablettát, de arra meg rá van írva h ne használjuk az első trimeszterben. Nyilván tudja az orvos, hogy miért írta, de egy kicsit emiatt is aggódom, ha van is baba, ne árts neki vele.
2020. márc. 11. 08:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj minden terhesség más.

Mindkét gyerekkel 6 hetesen mentem az elsőnel volt szivhang a masodikkal nem, 2 hét múlva kellett vissza mennem, pokoli hosszú volt de végül öt is hallottuk, lassan már ki is bújik a pocakbol 🙂

Türelem és minden jót!

2020. márc. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Nekem február 7-én volt az utolsó menzesz első napja. Március 7-én kettő pozitív tesztem is lett. Én csak március 23-án megyek először dokihoz, de már hívtak, hogy lehet el kell halasztani. Pedig nagyon szeretném tudni,hogy mi a helyzet, mivel nagyon sok tünetem nincs a mellfeszülésen kívül.
2020. márc. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!