Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességnél mikor...

Második terhességnél mikor látszodott a pocakodotk?

Figyelt kérdés

10 hetes vagyok, de akkora a hasam, mintha nem is tudom, 20 hetes lennék.

Pedig azonkívűl, hogy megeszem a kiflit talán vajjal mást nemigen eszek.

Hányok, mintha muszáj lenne, csoki,mogyi,kávé, édeslötyi szintúgy nem megy le, mert nem kívánom.

Aztán mégis gurulok már. Alkatilag normál testalkatú vagyok. se nem sovány, se nem kövér.



2020. márc. 12. 07:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
pocakotok* bocsi.
2020. márc. 12. 08:14
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Valoszinuleg puffadsz is, esetleg az elso terhesseg miatt a hasizmod renyhe meg es nem tart.

Ha puffadsz is, akkor kerdezd meg a ptikaban mit ajanlanak ra, sok olyan bogyo van, amit lehet szedni terhesen erre a problemara.

Amugy meg hormonalis, szoval teljesen nirmalis.

Nekem a masodikkal se latszodott felido elott semmi, olyan 23 het korul lett jis pocakom. De a harmadikkal is csak felido utan.

En vekony vagyok, de sportolok, eros a hsizmom, valoszinuleg azert.

Nagyban alkati a dolog, hittelen ezzel nem lehet mit csinalni, meg nem is nagyon kell.

2020. márc. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Nekem is irdatlan nagy a hasam (másodikkal vagyok terhes).


12 hetesen már távoli ismerősök is rá mertek kérdezni, és nem hibáztatom őket, teljesen egyértelmű volt.


Most 28 hetes vagyok, és nem sokkal kisebb a hasam, mint amikor az elsővel szülni mentem. Ami megnyugtat, hogy az orvos szerint a kicsi méretei normálisak, nem vagyok túlsúlyos, egyszerűen marha sok helye van, ahogy az ultrahangon látta.

2020. márc. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Én 11 hetes vagyok és már kerekedik. Az elsőnél a 18. héten kezdett látszódni, most meg már rendesen kezd kismamás pocakom lenni, nekem is kb félidős kinézetű hasam van.
2020. márc. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sokkal hamarabb. 4-6 hét-nyolc különbség van a terhességi korom és a pocakméret között. Most 28 hetesen akkora hasam van mint a fiammal kb 34 hetesen volt.
2020. márc. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi, ez megnyugtató.:D

Vicces, ahogy a kollégák méregetnek, de mivel a főnököm nem tudja, mert 12 hétig nem akarok neki szólni, így kellemetlen, a sok találgatás. De hát mindegy, ennyi örömük legyen:P


Mindenkinek jó babavárást!

2020. márc. 12. 10:24
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Puffadástól akkora, amit a hormonok okoznak, és hogy sajnos az előző terhességtől már kinyúlt, ami tarthatná a beleid. Maga a baba meg a méh még ugyanolyan kicsi másodszorra is, neten ha rákeresel, láthatsz képeket is.

Én is kb. a pozitív tesztnél már 4 hónapos terhesnek néztem ki, főleg estére, pedig nem híztam. Aztán kb. félidőtől kezdett nőni, akkor már tényleg a baba miatt.

2020. márc. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12 hetesen már egyértelmű volt.
2020. márc. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15. hétben vagyok a 2. babámmal, màr egyèrtelmű, hogy babát várok.
2020. márc. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességem iker terhesség volt. Nyilván ott már elég korán látszódott a pocak. Most 5 hetes terhes vagyok és a kolleganőm mondta, hogy tegnap már nézegetett...mintha. Azt azért hozzáteszem, hogy nem telt el túl sok idő a 2 terhesség között és maradt is egy kis pocakocska.
2020. márc. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!