Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig fog tartani a mellerzek...

Meddig fog tartani a mellerzekenyseg? Es majd ha megszulok ki mit vettet be a begyulladt melleire?

Figyelt kérdés
2020. márc. 12. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A tünetek általában enyhülnek a 12. Hétre.


Nem gyulladt be a mellem.

2020. márc. 13. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem begyulladt egy kicsit de nem kaotam rá semmit. Sokat kellett fejnem attól javult sokat a helyzet.
2020. márc. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem törvényszerű a mellgyulladás. Nekem 2x volt kezdődő (csomósodás, égő fájdalom) meleg borogatás, zuhany, finom masszírozás és fejés/szoptatás ami segít. Nekem azért volt mert sztájkolt a fiam. Ha működik a kereslet-kínálat ritkán van baj.
2020. márc. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. márc. 13. 09:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem szüles után mellgyulladás nem volt, de ha már éreztem jeleket: szétdurranas közeli állapot, csomó stb, akkor:melegvizes zuhany, kicsit massziroztam (nézd meg a neten hogyan kell pontosan, de kórházban is segítenek)

Fejtem is sokat, mert az elején jóval több volt, ekkor melegvizes textil pelust, vagy felmelegitett meggymagpárnát tettem rá fejés közben.


Most hány hetes vagy?

2020. márc. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Oh 7hetes csak elore tajekozodok

2020. márc. 17. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!