Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használt valaki ilyen kismama/...

Használt valaki ilyen kismama/szoptatós párnát? Mi a véleményetek róla, kényelmes? A "párna" része, kényelmes a nyaknak?

Figyelt kérdés
[link]

2020. márc. 14. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Nehezen tudom elképzelni, hogy egy hátamba beleálló nagy böhöm izé kényelmes, azt meg főleg nem, hogy minden egyes alkalommal megküzdjek és beigazítgassak egy jól megtermett anakondára hajazó párnát. Alváshoz tudom maximum elképzelni nagyon terhesen de akkor már inkább megrendelném aliexpressről ahol ugyanez a párna konkrétan 3000 Ft.
2020. márc. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
2020. márc. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi! 😃 aliexpresszről kb.mennyi idő alatt jön meg? Még nem rendeltem onnan.
2020. márc. 15. 01:23
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Jelenlegi helyzetben sajnos nem lehet tudni, hogy mikor ér ide, beengedik-e, vagy mi lesz. Rendelnék én is ezt-azt, de pl a kamionok is állnak a határon, légtér stop is volt/van/lesz. Szívás ez a helyzet most.
2020. márc. 15. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Nekem hasonló volt mint amit linkeltél, csak hosszabbak voltak a "szárai". 6 hónapos terhes voltam amikor vettük, szenvedtem az alvással, meg a derékfájással.

Imádtam. Nagyon kényelmes volt, jókat aludtam vele. Szoptatáshoz már nem igazán tudtam használni, nekem csak alváshoz volt jó.

2020. márc. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is max alváshoz jó de gyerekkel a kézben szerintem kényelmetlen és fárasztó ezt minden egyes alkalommal beigazgatni. Rendelj amúgy nyugodtan Aliról, ugyanúgy kb egy hónap lesz a posta, felesleges a paráztatás amit az egyik hozzászóló írt, a posta nem áll le sehol ráadásul Kínában már megfékezték a vírust.
2020. márc. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ha aludni tudok vele, már akkor is megéri!😃 Még csak 10 hetes vagyok, de sehogy sem jó feküdni, és mostanában eléggé sok időt kellett az ágyban töltenem...
2020. márc. 15. 14:39
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasonló van. Én nagyon szeretem. 32 hetes Iker terhes vok. Nagyon sokat segít az alvásnál. Vagy napközben ha lepihenek. Én úgy alszom h egy kispárna és ez van a fejem alatt. Nekem így a legjobb. De sokféle verziót próbáltam.
2020. márc. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 khniki ***** válasza:
Én terhesen nem használtam, a paplannal ügyeskedtem. Mindig megtaláltam a módját, hogy éppen hogy támasszam ki magam. Az utolsó ket hónapban egy plusz paplan csak emiatt volt az ágyban. :)
2020. márc. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!