Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A koronavírus miatt sorban...

A koronavírus miatt sorban mondják le az orvosi időpontokat. Ki, Mit csinál ilyen esetben?

Figyelt kérdés

9 hetes terhes vagyok, lassan 10. Nem jutottam még el orvoshoz, sorban mondják le az időpontokat, pedig magánba mennék. Legközelebb 03.23-án megyek azt már nem engedem lemondani , mert ez lenne az első uh. Felmerült bennem a kérdés,hogy mi lesz így. A védőnő már nem fogad embereket , csak telefonon, az összes orvos is..

Gondolom nem egyedül vagyok ezzel a kérdéssel, van még itt valaki aki így járt?



2020. márc. 18. 09:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
19 hetes vagyok, magánba jàrtam. Bizonytalan időre lemondták a nőgyógyàszati vizsgálatokat és a védőnői tanàcsadàsokat is. Nem aggódom, de azért elég stresszes, volt két szülésem már problémás terhességekkel és egy vetélésem is.
2020. márc. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
100%
Nekem is keddre lenne időpont akkor lennék 8 hét 6 napos és fogalmam sincs mi lesz hogy lesz megnéznek e de én is szeretném tudni hogy minden rendbe van. Legalább az első vizsgálat utána úgy is alakul a tovább de nyugodtabb lennék legalább ☹️
2020. márc. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
48%
Nem engeded lemondani? Ez jó. Konkrétan mit csinálsz? Rávered az ajtót az orvosra, vagy hogy képzeled?
2020. márc. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem holnap fogad a védőnő és ideadja a kiskönyvemet, de a látogatást most nem csinálja meg.
2020. márc. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

# 10 Ezzel nem értek egyet.

Lehet h te így látod, mert volt egy probléma mentes terhességem.

De sajnos történhet baj félidő túl is. És ha nem veszik észre időben, akkir a legrosszabbkor is bekövetkezhet.

2020. márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

#13-as válaszolónak: Eddig minden egyes alkalommal felhívtak hogy nagyon fontos-e ,mert csak akkor fogadnak. Először 5 hetesen volt időpontom, de gondoltam ráér, amúgy se Biztos,hogy látna valamit. Aztán 7 hetesen pont nekem sem volt jó az időpont , úgyhogy az nem zavart ,hogy lemondják. A nem engedem lemondani részt úgy értettem,hogy megmondom nekik,hogy ez mostmár nagyon sürgős lenne nekem, és mivel úgyis itthon vagyok, tök mindegy mikorra adnak időpontot , akár napközben is jó, csak mehessek.


Neked pedig kevesebb kötekedést, és boldogabb életet kívánok, mert ha csak emiatt jöttél ide ,hogy valamibe mindenképp beleszólhass akkor tengernyi szabadidőd lehet, és elég rossz életed .

Sajnálom, de drukkolok neked,hogy rendben legyen körülötted minden. 😊

Puszi

2020. márc. 18. 13:35
 17/29 A kérdező kommentje:

Nekem is volt egy vetélésem, ezért én is fontosabbnak tartom hogy rám nézzen egy orvos, pedig semmi bajom nincs. Se vérzés nem volt, se más, de attól még az emberben ilyenkor jobban benne van a félsz.

Majd meglátjuk hétfőn mit mond az orvos.😊

A terhességem elején nem akartam még annyira ultrahangra menni, nehogy az okozza pont a bajt.

2020. márc. 18. 13:39
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
29. hétben vagyok. Ma voltam az orvosomnál. Kaptam 32 hetes uhra időpontot tőle, de persze még bizonytalan, hogy mi lesz addig. A kötelező vizsgálatokat elméletben nem halasztják el, a gyakorlat már más persze. Védőnői szolgálat itt sincs, csak telefonon, messengeren, max online.
2020. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Most kíváncsi vagyok mit jelent be Orbán ma 3-kor. Kijárási tilalmat sejtek ..
2020. márc. 18. 14:39
 20/29 anonim ***** válasza:
Hol lehet nézni? Facebookon, tv ben?
2020. márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!