Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A koronavírus miatt sorban...

A koronavírus miatt sorban mondják le az orvosi időpontokat. Ki, Mit csinál ilyen esetben?

Figyelt kérdés

9 hetes terhes vagyok, lassan 10. Nem jutottam még el orvoshoz, sorban mondják le az időpontokat, pedig magánba mennék. Legközelebb 03.23-án megyek azt már nem engedem lemondani , mert ez lenne az első uh. Felmerült bennem a kérdés,hogy mi lesz így. A védőnő már nem fogad embereket , csak telefonon, az összes orvos is..

Gondolom nem egyedül vagyok ezzel a kérdéssel, van még itt valaki aki így járt?



2020. márc. 18. 09:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Facebookon
2020. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Facebookon, de nem volt hang, úgyhogy nem tudjuk meg mi lett. Majd később gondolom.
2020. márc. 18. 15:42
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Nem pánikkeltés miatt írom, de van az ismeretségi körömben, akinek a 18. heti nagy vizsgálaton derült ki, hogy a magzatnak nem fejlődött ki a rekeszizma, hiába viszi végig a terhességet, önállóan lélegezni nem fog tudni. Nagyon szomorú, de a nagy vizsgálatokra szükség van! A védőnő várhat, de a nagy vizsgálatokért próbálj meg egy kicsit rámenősebb lenni. (ha máshol többe kerül, ha csak más városban fogadnak...) A 12 heti, 18 heti, a vércukor vizsgálat, utána reméljük, már lecseng ez az egész.

Kérdező! Remélem, megoldódik a problémád!

2020. márc. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

26 het es 3 napos vagyok ma,tegnap lett volna vercukorterheles,nekem nem csinaltak meg,pedig igy is csuszott mar az idopont,azt mondtak menjek be a korhazba es ott megcsinaljak,de a korhazba van koronavirusos beteg nem is egy,szoval oda inkabb nem mentem.(a nogyogyasz is inkabb azt javasolta hogy varjunk vele)

2020. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Csodálatos. Tényleg. Pont most hívtak az orvosi rendelőből,hogy lemondják az időpontomat hétfőre. Megmondtam,hogy nem tudom ezt most elfogadni . Szerencsére most megértették, hogy tényleg fontos , de ki tudja mi lesz legközelebb..max. addig keresek valakit aki fogadni tud.
2020. márc. 19. 13:54
 26/29 anonim válasza:
Nekem kedden lesz holnap fel hívom őket és megmondon hogy fontos lenne a vizsgálat mivel a cég a terhesség miatt táppénzre akár küldeni de a doki nem akar ki írni nagyon míg nincs meg ez a papír. Ma kérdeztem meg. Szóval fogalmam sincs mi lesz de picit mérges is vagyok ez miatt nem egy nőgyógyászati éves vizsgálat hanem a kisbabám. És nekem a legfontosabb hogy rendbe legyen. Kitartás neked is remélem minden jól alakul ☺️😘
2020. márc. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Szia! Eddig meg egyszer se voltál orvosi vizsgálaton?
2020. márc. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Szia. Nem voltam még, de ezt leírtam a kérdés szövegében is. Sajnos nem tudtam elmenni eddig még, mivel a rendelő visszamondta folyamatosan, de Szerintem nem vagyok elkésve még. 😉
2020. márc. 21. 06:48
 29/29 anonim ***** válasza:

Én 30 hetes vagyok hétfőn kell mennem a 3. uh vizsgálatra, pénteken már hívtam a kórházat azt mondták ha lezarasok lesznek az időpontot kismamákat akkor is megvizsgaljak.

Sztk-ba már én se járok, 2 és fél hónapja látták a babámat utoljára így örülök hogy a kórház fogad legalább is remélem holnap os így lesz.


Kitartást minden kismamának!

2020. márc. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!