Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vírus miatt hamarabb kellene...

A vírus miatt hamarabb kellene bevásárolni a babának?

Figyelt kérdés

Június elejére várjunk a babánkat, a nagyja dolgok megvannak, mivel nem 1.gyerek. De pelenka, fürdető, szoptatási kellékeket későbbre terveztem vásárolni. Viszont elgondolkoztatott ez a helyzet...más országokban is gond a pelenka hiány. A nődokim szerint megszülök mire javul majd a helyzet. És nyilván nem leszne rögtön feltöltve a boltok...

Akik júniusra várnak, hogy álltok a dologhoz, vásárláshoz?


2020. márc. 18. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek kaphatóak, drogéria nyitva van, ha nem, akkor is tudsz rendelni, de ha megveszed előre akkor sincs semmi, nem jár le olyan hamar a szavatossága. Ha téged megnyugtat, akkor vedd meg.
2020. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap sincs hátha, ugyan én most nem várok babát de ha júni elejére lennék kiírva, biztosan megvennék már most mindent. Egyrészt most 58 fertőzött van, lesz ez még többezer is. Másrészt igen, ebben a nagy felvásárlási lázban ki tudja mikor mi fog hiányozni.
2020. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudd le most,kesobb rosszabb lesz szerintem, veszelyesebb is.
2020. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Május végére vagyok kiírva és szerdán érkezik meg (elméletileg) minden, ami eddig hiányzott.

Nem raktároztam fel semmit ész nélkül, csak a szüléssel és az első hetekkel számoltam.

2020. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Júni elejére vagyok kiírva. Fogyóeszközökön kívül minden meg van, a nagyja a fiamról.

Igazán bele se gondoltam ebbe még...

2020. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én is csak ma gondolkoztam el rajta. Emagon, mall.hu-n már most több méretű pampers nem kapható. Holnap veszek valahol, végülis kárba nem megy. Ha nyitva is lesznek boltok májusban, júniusban, lehet nem lesz amire szükségünk lenne.

Kitartást minden kismamának!

2020. márc. 18. 20:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én várnék pár hetet, ez most kritikus időszak: már teli van minden hordozókkal, de az emberek még nem félnek eléggé. Pár hét és tényleg mindenki bekotlik az otthonába és csak akkor megy ki, ha muszáj.

Vsz hétvégén indul az esetszámok megugrása.

2020. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Júni 1re vagyok kiírva, megvettünk mindent. Bár szintén második gyerek, csak a pelenka-krémek-törlők kellettek a babának, illetve nekem melltartóbetét stb.

Múlt szombaton még elmentem gyorsan bababoltba megvenni 1-2 dolgot, de igen, én bevásároltam előbb.

2020. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Majus végére vagyok kiirva. Mi is megvettünk gyorsan mindent ami még hiányzott. Már tényleg csak pár dolog kell, drogéria főleg. Azert is erdemes, mert egyik napon 2099 ft ert vettem ariel babyt, masnap a neten mar ugyanaz 3600 ft volt. Iszonyatosan mennek fel az árak :(
2020. márc. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!