Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is tapasztaltátok már a...

Ti is tapasztaltátok már a terhesség elején, hogy hiába esztek ugyanannyit, mint a várandósság előtt, mégis híztok?

Figyelt kérdés
Még csak a 14.héten tartunk, de sajnos már feljött több kiló is, pedig semmivel nem eszem többet, mint korábban.

2020. márc. 20. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is így volt. Nem tudom, hogy törvényszerű-e, de nekem később megállapították a terhességi cukrot. Nekem amiatt volt.
2020. márc. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt, de nem volt terhességi cukrom. Kb a 20. Héten megállt a hízás, akkor fogytam is vissza, utána a 36. Héten kezdtem megint hízni illetve vizesedni.


Figyelj oda hogy a táplálkozás mellett mozogj is, most otthon lehet jogazni is, nekem az anno nagyon tetszett 🙂

2020. márc. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, nálam szoptatád alatt volt ez
2020. márc. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én barnáztam az elején, így felhagytam a sporttal, csak nagyon keveset edzettem, most meg már azt sem. Sajnos 2 kg feljött a 12. hétre. Én sem eszem többet. És mind a hasamra!! Olyan, mintha terhes hasam lenne, pedig nincs, simán be tudom húzni. Egyértelműen háj. Nem örülök, de most ez van. Igyekszem tornázni itthon, de nekem az nem elég sajnos.
2020. márc. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én többet ettem és fogytam, pedig sosem voltam rosszul. 🤷🏼‍♀️
2020. márc. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan annyit ettem, mint máskor, mégis híztam. Félidőnél már 12 kg-nál jártam mindkét gyerekkel, az elsővel 25, a másodikkal 27 lett a vége. Ugyan úgy le is ment szülés után 3-4 hónap alatt.
2020. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miután véget értek a rosszullétek, ugyanannyit, ha nem többet ettem, de mégis fogytam továbbra is, illetve miután már az után is ettem, hogy nem esett jól, elértem, hogy szinten tartottam a súlyom. Most a 20. hét környékén kezdett el felfelé menni a mérleg nyilacskája, de még mindig nem értem el a terhesség előtti súlyom (5 kilót fogytam a 16. hétig). Sosem sportoltam, most kezdtem el, hogy az önkéntes karantén alatt egész nap a kanapén vagyok, és már hiányzik egy kis mozgás.

Szerintem ez annyira egyedi, hogy kinek hogy reagál a szervezete a megváltozott hormonokra. Diétázni nem ajánlott, de az semmiképpen sem hátrányos, ha odafigyelsz az étkezésedre, és ha elkezdesz most mozogni, talán könnyebben fogod viselni a (szó szerint) nehezebb időszakot.

2020. márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!