Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden rendben lehet a babával...

Minden rendben lehet a babával, ugye?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előző hét kedden (10.én) voltam nőgyogyásznál, aki megállapította, hogy 6 hetes terves vagyok. Szivhang meg nem volt, ezért vissza hívott egy hét múlva. Ami most lett volna kedden, viszont a vírus miatt bezárt a kórház, és magán a se fogadtak. Mit csináljak most? Eléggé izgulok hogy van e szivhang.. nem tudom hova mehetnék, vagy mi lenne a jó ebben az esetben.


2020. márc. 20. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, igen, sajnos most ez van.

Ne idegeskedj, az a legvalószínűbb, hogy minden rendben, ha nem véreztél és görcsöltél.

Elvileg a következő kötelező vizsgálat csak a 12. heti ultrahang. Azt 100%, hogy megcsinálják.

Hívj fel több magánt is, hátha, engem fogadtak még a 12. heti előtt egy héttel ezen a héten.

Hívd fel a védőnőt esetleg, hogy neki van-e ötlete, tippje. Az enyém nagyon segítőkész volt.

2020. márc. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minden bizonnyal. Sokan megszülettünk úgy, hogy szívhangot csak a sokadik héttől, tölcséres hallgatóval hallott az orvos. Attól még amagzat él, és fejlődik, hogy nem nézegetik folyton.

Ráadásul ezer baja lehet, amit egy 8-10 hetes kori ultrahangvizsgálat nem mutatna ki. Szóval aki aggódni akar, az tud, akkor is, ha minden vizsgálatot el lehetett végeztetni.

Lazíts, bízz a természetben. Ha nem vérzel, nem görcsölsz, valószínűleg minden rendben. (Ha viszont mégis ilyen riasztó tüneteid jelentkeznének, akkor azonnal menj a kórház nőgyógyászatára. De miért is történne ez pont veled?)

2020. márc. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!