Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek? A doki lemondta...

Mit tennétek? A doki lemondta a terhesgondozást a vírus miatt!

Figyelt kérdés

14 hetes vagyok, tudom az elején vagyok, de szerettem volna nála szülni.

Kiborít ez a helyzet. Azon gondolkoztam, hogy lehet szülésznőt fogok fogadni és nem nődokit. Az állami rendelésen úgyis megvizsgálnak, max megyem magán uh-ra.

A 18.hetig vannak még egyébként más vizsgálatok?


2020. márc. 23. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
csak úgy tudsz fogadni szülésznőt, ha dokit is fogadsz.
2020. márc. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itt van aki csak szülésznőt fogad🤔
2020. márc. 23. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Első, nem mindenhol.

Valahol lehet csak szülésznőt. Csak a kiszemelttel időben kell beszélni, van hogy meg van adva hány szülést vállalhat egy hónapban.

2020. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is lemondta a havi találkozókat, de a kötelező vizsgálatokat elvégzik, ami 3 labor és 3 uh trimeszterenként egy. Minden ennél több már a dokinak az alapossága lenne.

Nincsenek könnyű helyzetben ők sem. Ettől még szülhetsz vele.

2020. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, most belátással kell lenni, csak a kötelező terhesgondozásra szorítkoznak. Ha otthagyod most ezt az orvost, ne gondold, hogy most fogsz találni másikat, aki többet foglalkozik veled... ez egy ilyen időszak, rendeletileg korlátozták nekik az ellátásokat, hogy kapacitást szabadítsanak fel a járvány miatti tömeges ellátáshoz.

Egyébként lehet külön szülésznőt fogadni.

2020. márc. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Muszáj vagyok otthagyni, mert nem vállal semmilyen vizsgálatot, a kötelezőket sem. Az állami ellátásra bízza a betegeit.

És igen, esélytelennek találom most azt, hogy új magánorvos fogadjon.

Így arra jutottam, hogy eljárok az sztk-ba, a 18.heti uh-megcsináltatom magánba, aztán lesz ami lesz!

Vagy valakinek esetleg ötlet vagy tanács?!

2020. márc. 24. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!