Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akiknek véralvadási...

Kismamák, akiknek véralvadási zavara van. Ti hová jártok most?

Figyelt kérdés

Nincs hemofilia rendelés és vérvétel sem. Akkor most hogyan tovább? Clexannal szúrom magam. Az előző terhességnél is havonta kellett a vérvétel, az alapján állították a mennyiséget.

Akik hasonló cipőben járnak, mit tesztek?



2020. márc. 23. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Synlabban vizsgáltattam ki magam (nem tudom, hogy a környékeden van-e állomásuk).

Mondjuk engem nem küldtek havi kontrollra. Miután kiderült az APC rezisztencia és a Leiden-mutáció 40-es Clexanet írt fel az orvosom és kész.

2020. márc. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem csak a terhesség alatt kell szúrni, 0,4 vagy 0,2 között.

Ezért is kell a vérvétel, hogy ellenőrizzék és korrigálják, ha kell.

2020. márc. 24. 00:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is csak terhesség alatt szúrom, de nincs havi korrekció. Most voltam rendelésen, és legközelebb 3 hónap múlva kell mennem majd.
2020. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves Első. Az orvosod alatt a nőgyógyászodat érted? Vagy immunológus?
2020. máj. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. A nőgyógyászom írta/írja fel.
2020. máj. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!