Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20-21. hetes kismama vagyok...

20-21. hetes kismama vagyok tegnap voltam a kötelező genetikai vizsgálaton. Kérdésem elég e ezek az értékek?

Figyelt kérdés
Elég kellemetlenül éreztem magam tegnap ettől a korona virus helyzet miatt mivel az orvosom is feszült volt és türelmetlen pedig csak 3 - an voltunk mindegyik nagyon gyorsan kb 3 perc alatt végzet kismamákkal a kérdésem hogy csak : BPD, OFD, THORAX FHR +látható gerinc, végtagok, kölcsök zs.mérete es gyomor - hólyagtelődés látható ennyit nézet a neméz meg se mertem kérdezni latni sem. Láthattam a kisbabámat menjek vissza vagy eleg ezek az értékek?
2020. márc. 24. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én orvosom a 2. genetikain nagyon sokáig vizsgált, még a pici ujjait is megszámolta, megvannak-e. Azt nem tudom, hogy egyébként mi a kötelező, de a szívét pl. biztos, hogy meg kell nézni, megvannak-e az üregek, hogy ered az aorta, stb. Ez pl. nincs a felsoroltak között.
2020. márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
3 perces genetikai uh? :O én elmennék egy másikhoz az biztos.
2020. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!