Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyire figyelt a fűszerekre?

Ki mennyire figyelt a fűszerekre?

Figyelt kérdés

Vannak elvileg "tiltólistás" fűszernövények, amik ételízesítőként használva ártalmatlanok. Szoktam is figyelni, de tegnap este bolognais pizzát ettünk, ma reggel is ettem belőle, ebédre meg milánói volt. :P Ennyire sosem jött még össze, de felmerült bennem, hogy nem-e okozhat problémát, hogy mindegyikben van bazsalikom, oregánó, majoranna.

Mit gondoltok, okozhat problémát?


Köszönöm szépen!

21 hkm



2020. márc. 25. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz. Én még a csilit is megettem, köszönjük mindketten jól vagyunk.
2020. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem figyeltem. Ugyan azt ettem mint terhesség előtt.
2020. márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem voltak tiltolistásak 3 évvel ezelőtt. Amúgy én figyeltem, pl. nem ettem fahéjat, egészen addig amíg nem néztek hülyének a dietetikán. A dietetikus azt mondta, hogy életében nem hallott ilyen baromságot és, hogy kevesebbet olvassak a neten.
2020. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kb. csilit ettem erőspaprikával. Vajas-Erőspistás kenyér paradicsommal volt a favorit.

3-nak: GDM miatt, meg mert szeretem, minden kávémba tettem fahéjat.

Semmi gond nem volt egyikőnkkel sem.

2020. márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy tiltólistás fűszerek? Ezeket honnan szedted? Csak mert én mindent eszek, még csípőset is mert jól esik. Szerintem az étkezés IS túl van lihegve sok egyéb más mellett. Természetesen normális keretek között, tehát alkoholt nem iszok/eszek stb, meg nyers húsokat, pasztőrizálatlan tejet, tojást de ezen kívül szerintem nem kell félj semmitől.
2020. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!