Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hét4napos vagyok. Ugye az...

8hét4napos vagyok. Ugye az normális, ha nem érzem minden nap a feszítő, szurkáló érzést a méhemben? Más tünetek megvannak normálisan, de van hogy 2-3 napig is eltűnik a szúrkálás, aztán újrakezdi.

Figyelt kérdés
2020. márc. 25. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem abszolút nem volt ilyen tünetem kismamaként, amit te itt leírtál...De minden tünet, ami nem vetélésre utal, az mind normális és az is, ha egyáltalán nincs, vagy egyik nap van, másik nap nincs. Felesleges paráznod!
2020. márc. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó. :) köszi!
2020. márc. 25. 16:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem elso ket babaval volt, most eddig meh-ugyileg teljesen esemenytelen a terhesseg, ma ereztem eloszor azt h tagul a mehem es ez kicsit olyan mintha belulrol egy lufit fujnanak fel benne, nemi szurkalas is van. De lassuk be egy 1 cm-es embrionak nem kell a ter tagulasa naponta. Minden rendben van veletek is!


Udv:) 8h5n

2020. márc. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ohh 1 nap van közöttünk akkor csak. 😍

Mondjuk jogos, ilyenkor kb. napi 1 mm-t nő a pici. Csak egy darabig kb minden nap éreztem, aztán fura, hiányzik szinte, ha 3 napig mondjuk nem szúrkál. :D

2020. márc. 25. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!