Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hónap múlva szülő kismamák,...

2 hónap múlva szülő kismamák, hogyan viselitek a jelenlegi virus helyzetet?

Figyelt kérdés
8 honapos vagyok, bő 2. hete itthon ülünk, de sajnos semmi jót nem olvasok/nem mondanak arról, hogy fog ez az egész véget érni es kb mikor :(
2020. márc. 26. 00:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
33 hetes vagyok. Eléggé türelmes. Nem aggódok. Tudom hogy nem fognak magamra hagyni ha vmi bajom/bajunk lesz. Biztos változik néhány szabály. De nekem a legfontosabb, hogy problémamentes legyen a szülés. A férjem a szülesre nem jön be, ezt már megbeszéltük.
2020. márc. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

És jobb ha nem olvasgatsz, mert csak bestresszelsz, ami a babának se jó.

Addig is kitartás!

2020. márc. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem fogják a szüléseket elhanyagolni, ne izgulj! És tényleg ne olvasgass! 😘
2020. márc. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem is az elhanyagolasrol van szó, hanem erről az egészről, félek, hogy egyáltalán mi lesz, ha elkapjuk (amikor mar 37 neg 21 evesek is elhalaloznak mindenfele betegseg nélkül), vagy hogy ha megszuletik 2 honap múlva, meg akkor is "karanten" lesz es honapokig nem latja se a család, de még kj sem vihetem őt?
2020. márc. 26. 00:48
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Ne olvass és ne negatív dolgokon járjon az agyad. Lehet érezni az írásodból, hogy totál ki vagy készülve! Ne csináld ezt, előre ne parázz!
2020. márc. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi már most 'karanténban' vagyunk, egy hónapos a babám, de már a szomszédból sem jönnek át anyósék megnézni, mert mindegyikük több száz embert foglalkoztató gyárban dolgozik. Én anyám egyetlen egyszer látta az unokáját, mert 150kmre laknak, idefele Pesten is az kellene jönniük, és különböző tüdőbetegségek miatt veszélyeztetettek. Apám, tesóm egyszer sem látta, mert betegek voltak amikor anyám jött. Dédik még egyszer sem láttak. Elég sz*r a helyzet, mi sem így terveztük. Nagyon sajnálom. De most a legfontosabb, hogy ne terjedjen annyira ez a sz*r, és túléljék a veszélyeztetettek.
2020. márc. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%

"meg akkor is "karanten" lesz es honapokig nem latja se a család, de még kj sem vihetem őt"


Nem ez lenne a legnagyobb problémám, és valőszínűleg neked sem ez lesz.

Előbb legyél túl a szülés én, aztán majd ráérsz agyalni utána!

2020. márc. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Tévedés... a 21 és 37 évesnek is volt alapbetegsége,a 21 éves konkrétan leukémiás volt
2020. márc. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én pont hogy jó híreket kaptam tegnap minden felől. A kórházban dolgoznak a várandósgondozás minnél egyszerűbb, gyorsabb és biztonságosabb kivitelezésén, pl az eddig megszokott 36 helyett már csak 38 héttől kell nst-re járni és úgy néz ki lecsökkentik a bent töltött min időt is. Ezek nekem nagyon fontos intézkedések, ha rajtam múlna a szülőszobáról hazajönnék.

Az hogy nem jár majd mindenki a nyakunkra az már a vírus előtt is evidens volt, udvar van oda ki tudom majd vinni levegőzni, ahogyan most a fiammal is kimegyünk. Az egyetlen bánatom, hogy a férjem nem jöhet velem szülni és örülhetek ha addigra nem durvul el annyira a helyzet, hogy az orvosomnak és a szülésznőmnek lesz kapacitása ránk.

2020. márc. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A 37 eves britnek nem volt baja,az origonak nem kell hinni,a BBC lehozta h nincs alapbetegsege,ill.nem volt es meg mult heten telefonalt haza,h jol van. Arra keszulj ,h csaladlatogatas meg 2-3 honapig biztos nem lesz.
2020. márc. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!