Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korona virus es terhesseg mas...

Korona virus es terhesseg mas is van igy?

Figyelt kérdés

Parom dolgozik (eddig szabin volt) en 26 hetesen itthon a 2 evesemmel.

Elegge felek hogy igy elkapjuk o napi szinten 5 emberrel van egy terbe muszakvezeto .Nem tudom ki hogy oldja meg vagy mit tesztek hogy kevesebb esely legyen hogy elkapd a.parodtol .Persze napi szinten fertotlenitek


2020. márc. 26. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Mivel levegőben terjed, ezért sajnos kivédeni nem tudod. Figyeljetek a higiéniára, az csökkenti azért az esélyét.
2020. márc. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez a helyzet nálunk is. Mikor a férjem hazaér rögtön lefürdik, ruháit elrakja. Munkahelyen is próbál a lehetőségeihez képest védekezni. Mi itthon vagyunk, takarítok, a gyerekkel csak az udvarra megyünk ki. Többet nem hiszem hogy tudunk tenni.
2020. márc. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A haz ura rendvedelmis, en itthon felidos terhesen egy kozepsossel meg egy masfel evessel. Ami tolunk telik megtesszuk az elovigyazatossagra.
2020. márc. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szintén.. párom rendőr. Én 19 hetes. Nem aggódom,annál nem lesz jobb. Nem eszünk/iszunk egymás után,puszi sincs sajnos.. szex is csak oldal/hátulról és ritkán. És a higiéniát fokozottan tartjuk.
2020. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dettó, 12 hetes vagyok,3 éves kisgyerekkel vagyok otthon, de heti 2 napot dolgozok. Igenis aggódok mindenki miatt.

Erre mit mond a drága főnök? Ne aggódj, kismamákat nem veszélyeztet a korona vírus....:):):):):):)

2020. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5ös

Táppénzre miért nem mész?

2020. márc. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!