Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az első trimeszterben...

Ha az első trimeszterben fogytam, akkor honnan nézzem a hízást?

Figyelt kérdés

A terhesség előtti súlyomhoz képest nézzem a hízást, vagy az első trimeszer után beállt stagnáló súlyhoz képest, vagy a legalacsonyabb mért súlyomhoz?


64 kg voltam, amikor pozitívat teszteltem, lefogtam 59 kg-re amíg nagyon rosszul voltam, majd a 14. héttől kezdve már tudtam enni, szóval visszatértem 61 kg-re, de ez így stagnált végig egészen a 18-19. hétig kábé, akkor kicsit megindult, és most a 23. héten vagyok ismét 64 kg.


Szóval én most eddig híztam, fogytam, stagnálok, mi történik? Ezt honnan kéne nézni?


Köszönöm előre is, és bocsi a buta kérdésért.


2020. márc. 27. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt es mikor rákérdeztem a dokinál,a kezdő súlyt mondta
2020. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindkétszer azt a súlyt nézték, ami először fel lett írva a kiskönyvembe.
2020. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a terhesség előtti súlyt nézem, ami nálam kb fix volt.
2020. márc. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kezdősúlyt. Ha orvos, védőnő stb kérdezte, akkor az első mért adathoz mondtam a kiskönyvben. Egyébként meg a terhesség előtti súlyomhoz mértem.

(Terhesség előtt stabilan 65 kiló voltam, 10 hetesen már 61 kiló, ekkor voltam először védőnőnél.)


Amúgy én is 24 hetes kor körül tértem vissza a 65 kilóhoz. ;) És még 7 jött fel a végéig.

2020. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64kghoz kepest.
2020. márc. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!