Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetesen nagyon erős jobb...

17 hetesen nagyon erős jobb oldali fájdalom normális?

Figyelt kérdés
Kb 20 perce kezdődött, a jobb oldalon nagyon erősen fáj ha megmozdulok. Ha csak egyhelyben fekszem vagy görnyedve állok/ülök akkor nem érzem. Ellenben mozogva olyan erős hogy állni se bírok. Volt valakinek ilyen? Mi lehet a gond?
2020. márc. 27. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Remélem, azóta látott orvos, vagy legalább telefonon beszéltél vele. Szerintem lehet vakbél akár. De simán lehet hogy nyúlnak a méhet tartó szalagok és az okoz ilyen fájdalmat. Első terhességemnél nagyon fájt. De tényleg jobb lenne doki. Remélem rendben leszel. Jó egészséget!
2020. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 28 hetesen volt erős fájdalmam jobb oldalt a pocakom alján 2 teljes napig. A szalagok nyúltak.

De! Ahogy az előző is írta, lehet vakbél vagy húgyúti fertőzés is, engem megvizsgáltak és azt mondták jól tettük, úgy bementük, mert nem tudhatjuk. De hívd fel az ügyeletet először.

2020. márc. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az is lehetséges, hogy valahogy úgy fekszik a kismanó, hogy nyom egy ideget.

Nekem is van még 31 hetesen is erősebb fájdalmam amitől nem is tudok sokszor kiegyenesedni, de tudom hogy attól mert néha úgy fekszik.

Kb. Szintúgy a 17. Héttől kezdődött, azóta is tart.


De inkább nézesd meg magad, minthogy hülyeséget mondjak.

2020. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!