Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 160ch diéta tanácsok?

160ch diéta tanácsok?

Figyelt kérdés
Terhességi cukor miatt kell tartanom, most készülök először boltba azóta és olyan tanácstalan vagyok... Miket vegyek, ami jó ha van itthon, mert mostantól sokat fogok belőle enni? Abonett? Sovány joghurt? Magvak? Hálás lennék pár ötletért.
2020. márc. 28. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg face csoport van. Ha zsirszegénynek kell lennie, akkor sovány joghurt, sajt, túró. A joghurt gyors. Lidl-be van tk stangli illetve Lipotiba nosztalgia teljes k. kifli, pur pur kenyér. Abonett nem jó. Én általában sonkát veszek ami alacsony zsírtartalmú. Basmati rizs, barna rizs, lisztekből zabpehelyliszt, teljes kiőrlésű lisztek.


Kitartást, nem vészes. Én tavaly augusztus miatt az IR miatt csinálom 😊

2020. márc. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenből teljes kiőrlésűt. Tésztából kenyérből, stb. Ha valami "rozsos" az valszeg nem jó, mert az nagy részben sima fehérliszt lesz. Sajnos a boltodnak ki kell gugliznod a pékáruk összetevőit. Élesztő után szerepelhet a listán cukor, az az élesztő felzabálja, előtt nemehet. Rizsből barna, vagy basmati, sima fehér rizst, jázmin rizst felejtsd el.


Mindennek nézd át 3x az összetevőit, ha van cukor, glükózszirup, dextróz, agave szirup, vagy bármi ami cukor álnéven (guglizz egy listát) az ott marad. Spoiler: kb semmi előre csomagolt dolgot, vagy készételt nem tudsz megvenni, hiába nézed végig az összes gyümölcsjoghurtot, mind cukros lesz. Ha valamelyik nem, akkor szólj nekem is xD.


Készülj fel lelkileg, hogy az első vásárlás sokáig fog tartani. Hidd el pár alkalom után mar rutinosan fogod levenni a nekünk való termékeket.

2020. márc. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

* szóval élesztő után lehet cukor előtte nem xD


Készülj fel arra is, hogy most fogsz először szembesülni azzal, hogy minden szemetet és adalékanyagot megeszünk. Én sokkal többet főzök mióta tudom ;)

2020. márc. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Abonett nem, semmilyen extrudált, vagy puffasztott terméket ne vegyél, nagyon magas a glikémiás indexük.


Magok jó ötlet, alacsony ch tartalom mellett sok bennük a kalória.

2020. márc. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó ég össze vissza írok. Szóval barna éd basmati mehet.


Jazmin, fehér rizs nem.

2020. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!