Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy már ma szülök?

Lehet, hogy már ma szülök?

Figyelt kérdés

39+4 hkm vagyok. Egész eddig nem volt jóslóm, ma reggel voltak 8-15 percesek, de azóta ritkultak, van, hogy 2 óra is kimarad. 3 napja már c2222-es volt a méhszájam. Most délután a nyákdugóm is távozott.

Volt valaki hasonlóan? Mennyi idő múlva jött a baba?



2020. márc. 28. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
2 napra rá. Egy egész napig voltak 3 perces fájásaim.
2020. márc. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyen méhszájjal 4 napig voltak rendszertelen fájásaim. Hol percenként jöttek, aztán leállt, aztán 4-5 percenként, majd leállt, vagy ritkult.

4. napon bementem a kórházba, hogy nézzenek már meg, mert egyre erősödtek a fájások, de nem akartak rendszereződni.

Feltettek nst-re, és azt mondták, hogy ez így már 4 napja vajúdás. Burkot repesztettek, kaptam oxytocint, amitől felerősödtek, és rendszereződtek a fájások, de mégsem tudtam tovább tágulni, mert a babám nem tudott lejjebb jönni, és ránehezedni a méhszájra. Valószínűleg ezért is volt az, hogy 4 napig volt is valami, meg nem is. Így végül császárral született meg a kislányom.

2020. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyelőre nekem sem akarnak rendszereződni, azért remélem, holnap beindulunk :)
2020. márc. 28. 19:01
 4/6 anonim ***** válasza:

A mehszaj biztató, a nyakdugo nekem 27 hetesen ment el, aztán 30hetesen is jöttek darabok. Az sajna nem feltétlen mervadó.

Drukkolok.

2020. márc. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aznap este elkezdtek rendszereződni a fájások, éjfélkor 5 percesekkel bementünk, reggel 6kor elfolyt a magzatvíz is. Végül egyebek miatt császárral, de vasárnap negyed 3-kor megszületett a kislányom :)
2020. ápr. 1. 14:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2020. ápr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!