Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha panaszom van (Fájdalom) a...

Ha panaszom van (Fájdalom) a jelenlegi helyzetben bármikor be tudok menni a kórházba vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Antibiotikum használata miatt hüvelygombát kaptam. Van már rá kapom és kenőcsöm. Viszont ma este óta furán fáj a hasam. Először a szeméremdombnál éreztem. Most lefeküdtem mkst az oldalamon érzem. Remélem nem ment fel a fertőzés vagy nyílt a méhszáj. Szerintetek ha bemegyek a kórházba megvizsgálnak? Jelen helyzetben nem.tudom hogy van.
2020. márc. 28. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Telefonálj be először vagy hívd fel a dokidat ha van fogadott.
2020. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Próba, szerencse.

Bár én pénteken azt hallottam, hogy a nőgyógyászok sok olyan panaszost is elküldenek, akinél a panasz simán utalhat rákbetegségre is.

2020. márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!