Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gyakori, hogy várandó...

Mennyire gyakori, hogy várandósan kevesebb a szex?

Figyelt kérdés
Eddig heti 2-3 szex volt, mióta kiderült, hogy babánk lesz, alig vagyunk együtt. Most kimaradt 2 hét. Az elején a libidóm is eléggé lecsökkent, most kezd visszaállni. Attól nem félek, hogy a kapcsolatunkra ennek bármi hatása lesz, csak fura, mert amúgy 8 év után is ugyanúgy megőrülünk a másikért.
2020. márc. 29. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon.
2020. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem eléggé gyakori. Én kb a 4.hónapig nagyon rosszul voltam egész nap, akkor azért nem voltunk együtt annyit, a 8.hónaptól meg akkora volt a hasam, hogy semmilyen pózban nem volt jó.
2020. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk is kb mint az előző. 1. tri rosszullétek és halálfáradtság, 3.tri fulladás, nagy has miatt mozdulni se lehet.

Énnél kevesebb csak szülés után lesz pár hónapig - egy évig, főleg aki szoptat.

2020. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is elég gyakori. Mindenki másképp éli meg a terhességet, és én is azt hittem, hogy velem van a baj, mert amúgy az összes netes fórumon azt írják, hogy ilyenkor megőrülnek a nők a szexért, de igazából szerintem gyakoribb lehet (baráti körömben az elbeszélések szerint legalábbis) a fordítottja. Nekem is kábé lenullázódott a libidóm, a 16. hétig minden nap hánytam, utána meg valahogy nem tért vissza még a normálisba. Olyan 10%-a a terhesség előtti állapotomnak, ami engem kicsit aggaszt, de szerencsére a férjem kábé szimpátiaterhes, szóval neki sincs sokkal többre igénye. Még csak most kezd el nőni a pocim a 24. héten, nem igazán akadályozza semmi az együttléteket, mégis inkább csak összebújunk és megöleljük egymást, ez valahogy jobban esik. Azért remélem, szülés után visszaáll a régi rend, nem szeretném, hogy ezentúl csak 1-2 hetente legyen valami.
2020. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
5 hónapos a fiam, kb 10 hónapja nem szexeltünk. Még 3 hét karantén alatt sem
2020. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét terhességemnél a 12. hétig nulla volt a libidóm, utána viszont hullámokban, hol naponta együtt voltunk, hol 2 hétig semmi. A 2. terhességnél még a 40. héten is összebújtunk. Nekem a szülések után sem volt gond, a 6 hetet alig bírtuk kivárni és utána is amikor a gyerekek nem szívták le teljesen az energiánkat együtt voltunk.
2020. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kívántam. Most 8.hónapban meg pláne nem.
2020. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat en a masik veglet vagyok akkor. Amig a rosszulletek voltak addig nem igazan volt semmi. Viszont azota...hajjaj.... 😂 Nekem ilyen teren nott meg az "etvagyam"..
2020. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ohhh nekem marhára fajt terhesseg alatt. Így kb ha 5x próbálkoztunk vele. Na gondoltam majd szules után. Aha. Most meg a gatsebem faj meg mindig. Pedig elvileg teljesen meggyógyult. De valahogy mégsem... 2 hónapos a pici. Egyszer tuti jobb lesz.
2020. márc. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor nem velem van a baj, hogy az első trimeszterben alig van libidóm, de most a 10. héten kezd helyreállni. Lehet van bennem egy kis félelem is, nehogy ártsunk vele a picinek, pedig tudom, hogy ha nem tiltja a doki, akkor szabad szexelni, plusz jol is esik amúgy, ha belekezdünk. Rosszullét is szerencsére csak reggel van. Remélem mostmár javul a dolog. :)
2020. márc. 30. 01:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!