Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » H&M kismama leggings vélemények?

H&M kismama leggings vélemények?

Figyelt kérdés
Hasam még nincs, viszont erősebb gumijú leggingsek már nem kényelmesek, nyomja a hasamat, pedig még fogytam is. Érdemes most rendelni, vagy várjak még? Nagyon bő lesz hasba?
2020. márc. 30. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem kb 10 használat után kiszakadt a seggén a varrás (s méret vagyok), szóval vegyél multipacket és akkor oké lesz. Kis pocakkal amúgy nagyon lecsúszik, állandóan rángattam fel és ez tök idegesítő.
2020. márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen jók

Nyugodtan megrendelheted most..

/ utcára csak leggingsnek=harisnyának hordtam csakhogy a trágár elsőt megnyugtassuk 😉/

2020. márc. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

2. Vagyok

Régi elsőt törölték


Én nem jártam így.

Pocak nélkül sem csúszott le..

Valószínűleg csípőforma függő..

Mert míg a HM farmerrel semmi bajom, addig a Lidl-ös óriáspocakkal és kispocakkal is lecsúszott az ülepénél..

Volt kisebb és nagyobb méretem is.. mindkettőből


M-es méret vagyok

2020. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mit írt az első amúgy? :D

Köszi a válaszokat, a követkető kérdés pont a méret lett volna, van xxl-ig, így nem tudom belőli, mekkora kellhet, most csak rendelni merek, ma úgyis ingyen kihozzák. Primarkban vettem legutóbb cicagatyákat, ott L kell. Lidlben vettem még, az is L(de ott az a legnagyobb amúgy is normál cuccokból), az kényelmetlen a gumijánál már. Akkorát vegyek, mint a normál méretem, vagy nagyobbat?

2020. márc. 30. 21:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az alsófertájakat emlegette hogy bevág

Nem éppen ilyen szavakkal

Meg hogy azt emeli ki és hájas


Kb

2020. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Normál méretet

Ha pont 2 közt vagy, akkor eggyel nagyobbat

2020. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na akkor gondolom ő sem volt kismama még, csak kötekedni jön. :D sokkal kénylemesebb mint a farmer, plusz itthonra hordom leginkább, pláne a jelenlegi helyzetben. Nyáron meg gondolom, ha rövidgatyát keresnék, akkor az lenne a baj. :D na nem baj. Köszi a választ!
2020. márc. 30. 21:31
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
M-es méretre M-es kismamaleggingset vettem, kb. 20. héttől tudtam hordani, addig nagy volt a pocak része, viszont szülesig jó volt. Mivel nagyon sokat hordtam, így a belső combomnál és fenéken kibolyholódott. Míg kisebb volt a hasam, addig Lidl-ös kismama leggingset hordtam (ez az előző terhességemről maradt meg), annak kisebb a pocak része. A h&m-es teteje nekem a mellem alá ért, pedig nem vagyok alacsony, 171cm.
2020. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15%
Régi első voltam és egyáltalán nem ezt írtam.
2020. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!