Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi szerint rendeljek kismama...

Mi szerint rendeljek kismama nadragot? Alapvető méretem szerint amit mindig is hordtam vagy pocak szerint?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 07:34
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ honnan. H&M kismamaruhái hatalmasak. M-es volt a méretem, gondoltam mivel híztam L-est kell rendelnem, hát nem, szinte megevett az L-es.. de még az M-es is eléggé bő volt.
2020. ápr. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1, én meg mindig S-es voltam (felül) és a felsőből az M-es se bírta végig, szorított hasban, nadrágból pedig már 12 hetesen se kaptam olyat a H&m-ben ami ne szorította volna a pocakomat, miközben nem esik le combban. 😂

Ja, 6 kilót híztam egész terhesség alatt gdm miatt.

2020. ápr. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
😅Az fura 2es, lehet csak akkor csináltak egy elméretezett szériát, 2018 nyarán vásároltam be, 3 nadrág, télikabát, felsők, melltartók stb mind a kismama részről és küldhettem vissza mindet.. Küldtek mindenből kisebbet, azokat meg a terhesség végéig használni tudtam pedig én sokat híztam. Jobban jártam volna ha fel tudtam volna próbálni, de az itteni h&mben nem volt kismama részleg.
2020. ápr. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor semmi kép ne rendeljek hanem inkább próbáljak
2020. ápr. 3. 08:24
 5/10 anonim ***** válasza:

Én h&mbol rendeltem.

Xs a méretben szóval nem onnan szoktam.

Szóval onnan s-es méretet rendeltem és egy m-eset. Az S méret jó volt a 35-36.hetig kb. Utána szorította fent a hasam. M-es pont jó volt de csak hasba így varró nő bevett nekem lábszár és comb résznel. :D szval nehéz kitalalni.

2020. ápr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3-as, pont ugyanakkor vásároltam (2019. márciusi a második), szóval nem hinném. Inkább alkat. Keveset híztam, viszont óriási hasam volt, már a második trimeszter elején mindenórásnak hittek. A végére pedig mindenki meg volt győződve hogy ikrek és túlhordtam, pedig a 37. héten már kint volt.
2020. ápr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 khniki ***** válasza:
Hello Mamiban vettem anno, ill. használtan is, a normál M méret jó volt.
2020. ápr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én Asos-ról rendeltem kismama nadrágot, azt a méretet amit eddig is hordtam és tökéletesen passol rám.
2020. ápr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én bonprixről rendeltem saját méretet, mind jó lett. Mondjuk én nem híztam.
2020. ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
M-es méretre én M-es kismamaruhakat vettem a H&M-ből, S-est a Lidl-ből. Mind jó volt végig, pedig sokat is híztam, 27 kg-ot, pocakom is nagy volt, vizesedtem is.
2020. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!