Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti terhességetek alatt hánytat...

Ti terhességetek alatt hánytatok és fogytatok is súlyotokból, szülésig mennyit hoztatok? Hányadik hétől hiztatok a fogyás után terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 4. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Én speciel magamról fogytam. A szülésem végén kevesebb volt a testsúlyom, mint amennyivel kezdtem a terhességet. Mondjuk ez abszolút nem volt gond, mivel eleve túlsúlyom volt.
2020. ápr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, rosszul írtam, nem a szülésem végén, hanem a szülésem után voltam kevesebb kg. :)
2020. ápr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elso terhessegnel sokat kb 10-12kg szedtem fel a masodiknal 9kg fogytam es csak 5kg jott vissza.
2020. ápr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

20. hétig fogytam, pedig nem hánytam 1x sem. Nem is émelyegtem. Össz 8kg-t "híztam", de ebben a baba és a járulékos dolgok (placenta, magzatvíz) is benne voltak.

Diétát nem kellett tartanom.

2020. ápr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Soha nem hánytam terhesen, egyik gyerekkel sem. 5-6 kg plusszal mentem szülni, szülések után 10-15 kg-val kevesebb voltam. Volt miből fogyni nekem is. 😊
2020. ápr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

47kgval estem teherbe. Vészes hányos lettem,a 16.hétig hánytam,napi 15x,akkor voltam 40 kilo. Majd megszünt a hányás,tudtam enni, s a végen 58 kilóval mentem szülni.

Tehát a 16.héttől kezdtem el hízni,akkor voltam 40kg. 58kg voltam a szülés napján.

2020. ápr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

62kg voltam amikor terhes lettem ikrekkel. 14.hétig hánytam 58kgra fogytam.

Utána kezdődött a súlygyarapodás amikor a babák gyarapodtak végig alig volt étvágyam.

72kgosan műtöttek.

Amikor hazaengedtek a klinikáról már a kezdő súlyom alatt voltam 58kg megint

2020. ápr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elso trimeszterekben fogytam kb 4-4kg-ot, vegul +7kg es +11kg-al mentem szulni eredeti sulyomhoz. Ha az etvagy visszajon, teljesen normalisan visszaall minden.
2020. ápr. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!