Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Izomlázszerű hasfájás/görcs...

Mixxy kérdése:

Izomlázszerű hasfájás/görcs az 5. Hétben, kinek meddig tartott?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

4 hét 4 napos vagyok, mióta pozitív lett a teszt azóta a hasam ilyen menstruáció szerűen vagy izomlázszerűn fáj, olvastam hogy normális de kinek meddig tartott?

Érdekes, mert van hogy hajnalba fáj utána napközibe egyszer kicsit és legközelebb este.

Szakaszosan jön elő nem állandó.

Mitől lehet ?



2020. ápr. 4. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ugyan ez volt, mikor pozit teszteltem utána pláne... Főorvosnő ismim megnyugtatott, hogy nyúlnak a szalagok, rendeződnek a dolgok ott bent..Most 7 hetes lettem, még mindig itt-ott érzem, de 3 hete szedem a magneziumot s bevált. Amíg nincs vérzés, vagy erős fájdalmak addig sztem normális.
2020. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Mióta érzed ezeket? Mikorra nem vártad?


Én szerdára nem vártam, kedd óta vannak görcseim, Magnéziumot kezdtem el szedni ellene, bár nem tudom, hogy valóban terhes vagyok-e, mert tesztelni még nem mertem. :(

2020. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, tegnap előtt teszteltem és tegnapra nem vártam, ma is teszteltem most még erősebb pozi. Nyugodtan csinálj tesztet nekem 5-böl 5 pozi. Írd meg az eredményt.

Én is szerek kismami vitamint is, és magne b6-ot is :)

2020. ápr. 4. 21:49
 4/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló !

Írtam üzenetet. 1

2020. ápr. 4. 21:55
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Kb. a 8. hétig.
2020. ápr. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

2-es vagyok!


Csináltam egy tesztet, de negatív lett. :( Úgyhogy most "várom", hogy megjöjjön. :'(

2020. ápr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha jovoheten se jön meg csinálj újat
2020. ápr. 5. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!