Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Befelé forduló mellbimbó?

Befelé forduló mellbimbó?

Figyelt kérdés

31 hetes terhes vagyok. A bal mellbimbóm normális, de a jobb minimálisan befelé fordul. Körülötte ráadásul a mirigyek be is vannak dagadva, úgyhogy most teljesen lehetetlenül néz ki 🤭

Arra lennék kíváncsi, hogy ki hogyan oldotta meg a szoptatást, vagy valami praktikát használt ami bevált? 🥰



2020. ápr. 4. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Én rendeltem neten pumpás bimbókiemelőt,azzal a szoptatás előtt sikerült jó helyzetbe hozni a bimbót. Illetve a bimbóvédő is működik.

Nálam a bal oldali teljesen befordul. 15 Illetve 16 hónapig szoptattam

2020. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A baba megoldotta magának
2020. ápr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a jobb teljesen befele fordult. Bimbóvédővel evett igy mindig ki is fordult ahogy szívta. 7 hónapos volt mikor nem kérte rá a bimbó védőt már ügyesen kiszívta a nélkül is. Most 20 hónapos és még szopizik.
2020. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd kiemeli a baba, nem kell ilyeneken stresszelni.
2020. ápr. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!