Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jól számolom a várandóssági...

Jól számolom a várandóssági heteket? :-)

Figyelt kérdés

Március 19-én voltam dokinál, 6+6-t mondott akkor.

Ez alapján április 18-25 között van a 12.hetem?

Vagy elszámolók valamit?

Kellene kérjék időpontot Uh-ra, azért kérdem.


Köszönöm előre is!


2020. ápr. 5. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó menstruáció első napjától számold :)
2020. ápr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem az alapján érkezett a babóca.

Ha visszaszámolóm az alapján, hogy a doki 6+6-nak számolt, akkor 10 nappal később kellett volna megjönnie. Szóval később fogant meg, pont ezért vagyok elveszve a számokban.

Eleinte azt számoltam, hogy most 10+2 vágyok, de most egy kalkulátor alapján 9+2. Aaah matek :D

2020. ápr. 5. 09:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is a menstruáció alapján kell számolni!Ők is az alapján számolnak!Az egy dolog,hogy a méretei alapján mekkorának mondja,hidd el millioszor váltoni fog még a terhességed vegéig.A 12.heti genetikát sem a méretek alapján fogják mecsinálni,hanem az utolsó menstruáció első napjától fogják szánolni.Soha nem aszerint számolunk,hogy a doki szerint mekkora.
2020. ápr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha menzi alapján számolom, akkor már jövő héten mehetnek. De ha nem elég nagy a baba, akkor hiába, nem?
2020. ápr. 5. 09:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Az utolso menstruacio elso napjatol szamold. Tok mindegy hogy mikor fogant..hamarabb vagy kesobb. Ez alapjan szamolnak majd es az is lenyegtelen hogy neked 28 vagy 35 napos ciklusaid vannak. 28 nappal szamolnak majd.
2020. ápr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

28 napos volt nekem is mindig, csak nem peteereskor fogant, hanem később.

Jó, hát kérem én az időpontot jövő hétre, csak lehet elküldenek mikor ott leszek :)

2020. ápr. 5. 10:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Jól írják, tapasztaltuk 🙂

Utolsó vérzéshez számolják a 12 uh-ot, megfognak nézni és a szonográfus eldönti, hogy pontosan hány hetes!

2020. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#3 as vagyok!Nem fognak elküldeni,ne viccelj!Benne van a nevében,hogy 12. heti ultrahang!Amit te írsz,ilyenről még életemben nem hallottam.Elmész a genetikára,aztán majd ott megmondják a méreteit.Lehet pont 12 hetesnek megfelelőek lesznek.
2020. ápr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!