Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, akinek terhesség...

Van olyan, akinek terhesség alatt megromlott a házassága, de szülés után újra olyan lett, mint régen?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Egy gyerek csak rontani fog rajta. Írom ezt úgy, hogy a mi házasságuk a gyerek születése után romlott meg, éltünk is külön. Most újra együtt vagyunk, de nem fog ez menni nekünk. Újra előjöttek a régi problémák. Olyan, mint régen meg már soha nem lesz.
2020. ápr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Ez az, amit nem szabad sem a terhességre sem a gyerekre fogni.


Volt olyan, hogy lent voltunk, 17 év alatt furcsa is lenne, ha nem lett volna. Tettünk érte? Igen. Újra olyan lett, mint régen? Igen, jobb is. Ennyi a történet párkapcsolati része. Az, hogy közben szültem 4 gyereket, megdupláztam a korom, neki meg milyen balhék voltak a családjában, mellékes.

2020. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
Ha apuka végignézi a szülést az javíthat a kapcsolaton szerintem. Mármint hogy ezt bevállalja egy nő hogy a párból család legyen. Itt sok hapsi átértékeli a dolgokat.
2020. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!