Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is tapasztalt ilyen...

Más is tapasztalt ilyen jellegű hüvelyi diszkomfort érzetet?

Figyelt kérdés

23 hetes vagyok. Rendellenes folyásom nincs, se semmi ilyen, de olyan érzés a hüvelyem, mintha jól kidörzsölődött volna, holott hetek óta nem voltunk együtt a férjemmel. Korábban az együttlétekkor tapasztaltam, mintha szűkebb, érzékenyebb lenne a hüvelyem, de akkor sem előtte, sem utána, csak szex közben volt ilyen érzés. Lehetséges, hogy most még inkább vérdúsabb lett? Másnak is volt ilyen? Konkrét szúrás, fájdalom nincs, csak ez az érzés. Meg mint amikor fel vagyok fázva, de nem vagyok.

Emellett most a napokban többet szúrkált a hasam is, lehet a melegfront miatt?

Bocsánat az aggódásért, első baba, előtte volt egy vetélésem. :(


Köszönöm szépen a segítséget!



2020. ápr. 7. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
A hüvelyflórád is felborulhatott, ahhoz nem kell nemi élet sem. Az okozhat hüvelyi diszkomfort érzést.
2020. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, én állandóan nőgyógyászhoz jártam, de a tenyésztések semmi gyulladást vagy baktériumot nem mutattak. Urológust is végig jártam, de ott sem volt semmi.

Nekem a folyásom is erősebb, szagosabb néha, de egyszerűen nincs semmi.

Nagyon kellemetlen.


32 hkm.

2020. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!