Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tartanak a “mindjárt...

Meddig tartanak a “mindjárt megjön” értés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

10 hetes kismama vagyok, és meg most is néha olyan érzésem van hogy meg fog jönni. Már nem olyan sűrűn mint az elején, de azért még néha előjön. Normális ez meg ebben az időszakban? Meddig szokott ez általában lenni?

Köszönöm a válaszokat!


2020. ápr. 8. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Én inkább kérdeznék tőled, hogy amikor terhes lettél mik voltak a tüneteid? Mindjárt megjön érzés, bő vagy semmilyen folyás? Mit éreztél?


Magne B6-ot próbáltad már? Úgy tudom, hogy az ilyenkor jó, hogy ne fájjon.

2020. ápr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon fajt, szúrkált a hasam. En csak egy héttel a nem várt után teszteltem, mert nekem elég rendszertelen volt a menzeszem, de nem gondoltam volna hogy terhes vagyok, mert nagyon fajt a hasam, és azt hittem hogy csak késik, meg fog jönni. Semmi mást nem tapasztaltam.
2020. ápr. 8. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy héttel ezelőttre "vártam", hogy megjöjjön, de azóta sem jött. Múlthét keddtől szombatig volt mindjárt megjön érzésem, fájt a hasam. Csak tegnap volt folyásom. Hétvégén még negatív volt a tesztem. :(
2020. ápr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egész első trimeszterben volt, és sokat húzódott a hasam is, pedig elég magnéziumot szedtem. 23 hkm
2020. ápr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 7.héttől a 40.hétig volt ilyen mindjárt megjön érzés.

Pihentem amikor tudtam, magnéziumot szedtem. Végig az volt bennem, hogy tuti nem viszem végig a terhességet. Végül indítani is kellett :)

Az orvosomnak minden hónapban mondtam ezt a bajomat, mindig alaposan megvizsgált, de minden rendben volt végig.

2020. ápr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!