Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hét 5naposan megyek vissza...

10hét 5naposan megyek vissza vizsgálatra szülész-nőgyógyászhoz. Lehet, hogy már látni fogja a nemét a picinek az ultrahangon? Utána megyek majd genetikai UH-ra is, csak izgulok, első baba.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 9. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Kétlem
2020. ápr. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem


A 12.heti UH sem biztos.

2020. ápr. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Nekem momdta is a soki a 12.-heti uh. - on, hogy megnézheti a nemét de nem 100%-ig biztos várjunk a 16.-hétig inkább. Az biztosabb lesz. Izgulok én is. ☺️
2020. ápr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tuti nem. Az lányomat még a 12. héten sem látták, pedig az egyik legjobb ultrahanggal nézték ami az országban van (ki kellett zárni egy lehetséges öröklődő fejlődési rendellenességet, azért mentünk oda) és úgy fordult, hogy esélytelen volt. A 18. héten mondták meg.
2020. ápr. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, ugyanis ekkor még csak elindul a külső genitáliák fejlődése, ultrahangon ekkor még semmi nem látszik. a 12. heti ultrahangon sem foglalkoztok majd ezzel, mert még akkor is csak kezdenek kialakulni, nem igazán látszik. Esetleg 2. trimeszteri ultrahangon már fogjátok látni.
2020. ápr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az még nagyon korai. Nekem 13+1 naposan a genetikai ultrahangon nagyon jó géppel annyit mondott az orvos, hogy talán lány. Rá egy hétre megjött a Panorama teszt eredményem és tényleg lány.
2020. ápr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kizárt. 14 hetesen talán fiút mondott a doki, de csak 19.heten erositettek meg, hogy tenyleg.
2020. ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!