Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem erősödő teszt két nappal...

Nem erősödő teszt két nappal később. Elmúltak a tünetek. Megszakadt a terhesseg?

Figyelt kérdés
Két napja nemvárt előtt egy nappal teszteltem egyértelmű pozitivat. Halvànyabb mint a kontrollcsík de azonnal kijött és jól látható. Ma, két nap után teszt ugyanolyan mint két napja és tünetem sincs már (mindjárt megjön érzés). Utrogestant el kezdtem szedni két napja orvosi javaslatra. Szerintetek felszívódott a terhesség vagy akkor már sokkal halványodott volna? Early predictorral teszteltem. Koszonom

#Earlypredictor
2020. ápr. 10. 07:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív, az pozitív. A terhesség meglétét mutatja, nem a hcg növekedését.
2020. ápr. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, remélem igazad van, csak félek hogy nem nő eléggé a hcg :(
2020. ápr. 10. 07:42
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

A 2. csík nem lesz olyan erős mint az első, ezt felejtsd el.

Van egy erős pozitívad, örülj.

2020. ápr. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Orulok persze, es koszonom a biztato valaszt. Volt mar sajnos egy vetelesem ezert aggodom mindig.
2020. ápr. 10. 08:12
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó,de lesz olyan erős!

Hogy a kérdésre is válaszoljak,ezt ilyenkor még nem lehet tudi,hogy mi lesz a végkifejlet.Nekem volt olyan,hogy nem erősödött,1 hét után meg is jött.Viszont a kislányomnál is azt hittem kémiai lesz,mert kb.10 nap után lett erős.🤷‍♀️Tehát ezt nemed itt senki nem fogja tudni megmondani,hogy meg marad e a baba vagy sem!A tünetek meg lényegtelenek,azok jönnek mennek.

2020. ápr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt :) remelem akkor nekem a masodik lesz ;)
2020. ápr. 10. 09:04
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A "mindjárt megjön értés" azért is elmúlhat, mert elindulnak felfelé a hormonok. Én pl mindkét terhességemet ebből tudtam meg, hogy az egyik nap még PMS-em volt, utána úgy éreztem magam, mint a ciklus elején.
2020. ápr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom ez miért divat. Én csináltam 1!tesztet, ha ott volt a második csík eszembe nem jutott tovább azon kattogni, hogy erős vagy nem erős. Nincs benne semmilyen mérő ami miatt erősödik vagy nem. Egy gyerek sem azért fog megmaradni, hogy ellőttök 30 tesztet és közben halálra aggódjatok magatokat h milyen árnyalata van annak a nyamvadt 2.csíknak.
2020. ápr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, viszont mivel progeszteront kell szednem, így fontos ha még sem marad meg a terhesség akkor abba kell hagynom. Amíg szedem a progit, addig nem jön meg, így marad a teszt. Nem divatból csináljuk. Azért köszi a hozzászólást.
2020. ápr. 10. 13:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Én alapból csak 1 hét mensi késés után teszteltem, olyan erősen és brutál gyorsan jött ki a második csík, hogy meg is lepődtem. Szóval ez nem igaz, hogy nem lesz olyan erős a második csík, mint a teszcsík.

Semmiképp ne stresszelj, az nem jó, állj úgy hozzá, hogy minden rendben lesz, persze közben ilyen esetben, mint a tiéd, ellenőrizd, hogy minden ok-e pár teszttel, de a nemvárt napján még normális, hogy nem túl erős a csík. Nekem sem volt minden nap mindjárt megjön érzésem.

2020. ápr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!