Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől nem mozog most a Baba?

Mitől nem mozog most a Baba?

Figyelt kérdés

Holnap töltöm a 24. hetet. Eddig mindig nagyon aktív volt a Babi, naponta többször, intenzíven éreztem a mozgását. Az elmúlt napokban elképesztően feszült a hasam, fájt is a bőröm, és nagyot is nőtt a pocak. Szombat este még sokat mozgott, aznap kezdett el feszülni a hasam. Tegnap reggelre látványosan nőtt, viszont tegnap alig éreztem a mozgását, 1-2x halványan. Este, hajnalban, illetve most délelőtt viszont nem sikerült mozgásra bírnom, hiába piszkáltuk a hasamat.

Lehetséges, hogy a nagy növéstől nem mocorog most? Tudom, hogy front is van. A hasam olyan, mint egy dob, baromi feszes az egész. 6 napja néztek UH-n, normál volt a vízmennyiség, rendben volt a Baba.

Másnak is volt ilyen, hogy nem érezte a Babát? Mikortól kell aggódni?

Köszönöm szépen a válaszokat!

23+6 hkm



2020. ápr. 13. 10:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mióta nem mozog? Menj be a kórházba ha aggódsz.
2020. ápr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hasonló, hogy 1-2 napig nem éreztem, pedig előtte elég aktív volt. Megijedtem, még az apja hangjára sem mozgott, pedig nálunk az mindig beválik. Szinten eléggé keménynek éreztem a hasam, de próbált mindenki nyugtatni, és 2 nap után nekem elkezdett újra.. utólag arra tudtam gondolni, hogy nyilván a front miatt lehetett, elég esős volt akkor az idő.

De ha nagyon aggódsz, menj el és nézzétek meg, veszíteni nem fogtok vele semmit, remélem a mostani helyzet miatt nem fognak titeket 'elhajtani'. Boldog babavárást!:)

34hkm

2020. ápr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 hetes vagyok, tegnap nagyon lusta volt a babám, csak estefelé kezdett mocorogni, ma pedig reggel óta érzem, hogy mozog, szóval változó. Nincs szívhang hallgatód esetleg? Én pont ilyenek miatt vettem.

Ha nincs és délután sem mozog, akkor meg kellene nézetni szerintem.

2020. ápr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Reggelire ittam egy kevéske főzött kávét, az megtette a hatását, és bejelentkezett a Kishölgy. :) Rendeltem azért szívhang hallgatót, eddig nem akartam venni, de ez az aggódás nem éri meg. :(

Köszönöm a megnyugtatást, jó Babavárást mindenkinek, további kellemes pihenést az ünnepeken! :)

2020. ápr. 13. 11:22
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként érdemes lehet beszerezni magzati szívhangfigyelőt, hasznos kis kütyü, és megnyugtathatod vele magad, hogy minden rendben van. Kb. 15-16ezer ft
2020. ápr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb nem mozogna, rakj be neki egy kis zajt. Gyereksírásra, latin zenére az enyém pl mindig beindul, még ha front is van.
2020. ápr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Akkoriban nálam is ez volt, mint nálad.

30 hetes korától meg se áll már. 😋

36 hetes vagyok.

2020. ápr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! 😊 Mindenképp megvesszük már a figyelőt :D

Igen, próbáltam zenét is berakni, picit lötyögtetni a hasam... a kávé segített végül. :)

2020. ápr. 13. 12:49
 9/14 anonim ***** válasza:

Amíg kisebbek méretre, addig amikor pózt változtatnak, megváltozik a mozgásmennyiség.

Lehet, azért nőtt hirtelen a hasad, mert mondjuk eddig oldalt volt, de most háttal fordult, és úgy nem érezni annyira a mozgást.

Később már minden helyzetben érez qz ember magzatmozgást.

2020. ápr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, én pl a II.tri ultrahangra sírva mentem, hogy este óta nem mozog, és meglepődtem, mert az UH kèpernyőn látszott, hogy nagyon is aktív, miközben semmit nem éreztem.
2020. ápr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!