Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az anyaméhben lehetnek a...

Az anyaméhben lehetnek a babának "rohamai"?

Figyelt kérdés

Este kicsit megijedtem, olyan furcsán mozgott, nem is tudtam pont hova tenni. Mintha "vibrált" volna a gyerek, de így kábé az egész hasam beleremegett. Ha valami baja van, epilepsziás vagy ilyesmi, az már kijönne rajta? Ilyen hasonlót ti éreztetek? Normális?

Azóta minden oké, teljesen normálisan rugdalózik, mozog, ahogyan azt eddig is tette.


26. hétben vagyunk, tudom, hogy még sok érdekes és új érzést fogok megtapasztalni, mire a külvilágban is találkozunk, de ez egy kicsit megijesztett. Most a jelen helyzetben még extra ultrahangra se mehetek el, hogy megnézzük, minden oké-e a babával, de ha azt írjátok, ilyet még soha senki se tapasztalt, vagy ha igen, az baj volt, akkor mindenképp beszaladok a kórházba.


2020. ápr. 14. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Folyamatos volt?


Nem lehet, hogy csuklott? Akkor rapszódikus rángás van

2020. ápr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan 10-20 másodpercig tartott. Nem tudom, hogy éreztem-e már valaha csuklani, ha olyan, mint amikor felnőttek csuklanak, akkor nem hasonlított. Inkább tényleg bevibrált.
2020. ápr. 14. 10:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
36 hetes vagyok, nekem is van ilyen, a csuklas az más érzés. Én is aggódom/aggódtam, mert nekünk benne van a pakliban az epilepszia, viszont több helyen azt olvastam, hogy ez olyan izom rangas, mint amikor nekünk is megrandul egy vegtagunk felálomban. Pont raakartam kérdezni a héten, írok, ha kapok más infót, de addig figyelem ezt a kérdést, hátha valakinek van ilyen tapasztalata.
2020. ápr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csuklás, mert nem olyan, mint a felnőtteknél, nagyon gyors, kb. másodpercenként csuklott egyet.
2020. ápr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3

időközben a neten ahogy próbáltam ennek utánajárni, találtam két régebbi kérdést itt a gyakorin, hátha ez kicsit megnyugtat (engem megnyugtatott, pont úgy tudnám én is leírni, mint az elsőnél, csak béna a fogalmazókészségem):


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Köszönöm mindenkinek! :)

2020. ápr. 14. 11:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Idegrendszeri "fejletlenseg", teljesen termeszetes jelenseg, mindket gyerekemnel volt, kifejezetten okos gyerekek lettek, szuletes utan sosem jott elo.Ne aggodj!
2020. ápr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is! :)
2020. ápr. 14. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!